سفر تیم‌های ملی کاراته ایران به رقابت‌های آسیایی به دلیل بی‌پولی لغو شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ایران سفر تیم‌های ملی نوجوانان، جوانان و امید کاراته این کشور را که قرار بود به رقابت‌های قهرمانی آسیا اعزام شوند، به دلیل عدم تامین منابع مالی لغو کرد.

مهران بهنام‌فر، سرمربی تیم‌های ملی کاراته جوانان و امید ایران به خبرگزاری ایسنا گفت: «مومنی، دبیر فدراسیون با من تماس گرفت و اعلام کرد بدلیل تامین نشدن منابع مالی اعزام تیم‌های ملی به رقابت‌های قهرمانی آسیا در مالزی لغو شده است.»

او اضافه کرد: «قرار بود دور پایانی تمرینات از فردا، پنجشنبه برگزار شود که من نیز با قطعی شدن عدم اعزام تیم به نفرات تیم ملی اعلام کردم در تمرینات حاضر نشوند.»

تیم‌های ملی کاراته نوجوانان، جوانان و امیدهای آسیا ایران برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا در مالزی از ماه‌های گذشته تمرینات خود را آغاز کرده‌ بودند.

پیشتر خبرگزاری تسنیم در 25 فروردین از انصراف تیم هندبال جوانان دختر ایران پیش از قرعه کشی پانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا خبر داد.

پانزدهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی جوانان دختر آسیا 29 تیر تا 7 مرداد به میزبانی بیروت لبنان برگزار می‌شود. این خبرگزاری اما دلیل انصراف تیم ایران را اعلام نکرد.

در این دوره از مسابقات کشور‌های چین، ژاپن، کره جنوبی، قزاقســتان، ازبکستان، لبنان، هند و چین تایپه حضور دارند. این درحالی است که قرار بود تیم ایران نیز در این بازی‌ها حضور داشته باشد که انصراف خود را اعلام کرد.

پیش از این بارها هندبال ایران به دلیل انصراف از مسابقات پس از برگزاری مراسم قرعه کشی‌ متحمل جرایم سنگین از سوی کنفدراسیون هندبال آسیا شده بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید