طنزپرداز ایرانی وزیر کشور را مسخره کرد؛ فضلی خواستار برخورد با مهران مدیری شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

وزیر کشور ایران، در واکنشی تند به مهران مدیری، مجری طنزپرداز که در ویژه برنامه نوروز 1398 از عملکرد مسئولان، هنگام وقوع سیل، انتقاد کرده بود، خواستار برخورد با وی شد و اعلام کرد که فقط عذرخواهی فایده‌ای ندارد.

ویدیویی از عبدالرضا رحمانی‌فضلی، وزیر کشور ایران جمعه 16 فروردین 1398، در فضای مجازی منتشر شده که در آن به برنامه‌‌ پخش شده در صداوسیما واکنش تند نشان می دهد.

او انتقاد مجری طنزپرداز را همراه با تمسخر دانست و گفت: «عذرخواهی فایده‌ای ندارد و حتما رئیس صداوسیما باید برخورد کند.»

رحمانی‌فضلی که در جلسه ستاد بحران پلدختر حاضر شده بود در ادامه اظهار کرد: «برخی خبرها و گزارش‌ها بی‌انصافی است. هر چند که می‌گوییم برای خدا و رضای مردم کار می‌کنیم اما وقتی جعل و دروغ در فضای مجازی به خدمات‌رسانی یک نهاد نسبت داده می‌شود همه را بی‌انگیزه می‌کند.»

وی افزود: «واقعا نمی‌دانم از چه زمانی مسخره، تحقیر، بی‌اعتماد و ناامید کردن مردم و توهین به مسئولانی که برخاسته از رای مردم هستند هنر شده است؟!»

وزیر کشور ایران، با بیان اینکه ما چنین هنری نداریم، تاکید کرد که عذرخواهی فایده‌ای ندارد و حتما رئیس صداوسیما باید برخورد کند.

رحمانی‌فضلی، بدون اشاره به آسیب‌های محیط زیستی طی چهار دهه اخیر در ایران، این کشور را سیل خیز توصیف کرد که مسئولان و دولت، نقشی در به وجود آمدن آن ندارند.

گفتنی است، سیل اخیر ایران که از استان‌های شمالی تا جنوب غربی را گرفتار کرد، خسارت‌های جانی و مالی بالایی بر جای گذاشت.

بر اساس گزارش خبرگزاری ایرنا، پیرحسین کولیوند، رییس اورژانس ایران، آخرین آمار تلفات این سیل را 70 نفر و 791 مصدوم اعلام کرد. از میزان واقعی خسارات مالی آن نیز، هنوز آمار دقیقی در دست نیست. هیچ جمع‌بندی کاملی از میزان خسارات مالی وارد شده به بیش از 20 استان ایران ارائه نشده است. این در حالی است که هنوز بحران سیل و آب‌گرفتگی تمام نشده و ادامه دارد. بسیاری از مناطق جنوبی کشور از جمله استان‌ خوزستان در نگرانی تهدیدات سیل به سر می برند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید