فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • تصاویر جدیدی از میرحسین موسوی در حصر منتشر شد

  منبع: دبی.العربیه نت فارسی

  رسانه‌های نزدیک به میرحسین موسوی و زهرا رهنورد تصاویر جدیدی منتشر کردند که نشان می‌دهد آخرین نخست‌وزیر ایران اجازه یافته به منزل علی حبیبی موسوی برود. علی موسوی خواهرزاده میرحسین موسوی است و در حوادث پس از انتخابات ریاست‌جمهوری 88 کشته شد.

  تصاویر منتشر شده از میرحسین موسوی و زهرا رهنورد را اولین بار کانال تلگرامی سایت کلمه منتشر کرد. کلمه توضیح داد که این تصاویر به مناسب هفتاد و هفتمین سالروز تولد میرحسین منتشر می‌شوند، اما توضیحی درباره زمان ثبت این تصاویر نداد.

  گفته شده که این تصاویر در منزل علی حبیبی موسوی ثبت شده‌اند. سید علی حبیبی موسوی خامنه، خواهرزاده میر حسین موسوی است و در تاریخ 6 دی 1388 و در روز عاشورا کشته شد. مقامات ایران هنوز درباره افراد یا نهادی که خواهرزاده میرحسین را کشته‌اند، اطلاعاتی منتشر نکرده‌اند. سایت رجانیوز از سایت‌های نزدیک به دولت وقت، این حادثه را به « تیم‌های ترور ضد انقلاب » نسبت داد.

  میرحسین موسوی، آخرین نخست‌وزیر ایران پس از اعتراض به نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری سال 1388 در ایران که با پیروزی محمود احمدی‌نژاد به پایان رسید، از اوایل اسفند 1389 به همراه همسرش زهرا رهنورد در منزل شخصی‌اش در تهران حصر شد.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران