.
.
.

ماهواره و فضای مجازی محیطی برای انتشار اخبار آلوده و ناامید کننده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

احمد خاتمی شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی را محیطی برای انتشار اخبار آلوده و ناامید کننده دانست و ادعا کرد مردم ایران به تمامی سخنان بیهوده استکبار بی توجه هستند.

بر اساس گزارش خبرگزاری ایسنا، دوشنبه 11 فوریه 2019، امام جمعه موقت تهران در مراسم راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: «اقتدار موشکی ایران، عاملی برای از بین بردن آرامش صهیونیست است».

وی افزود: «نشست لهستان برای ضربه زدن به نظام اسلامی تشکیل شد اما به فضل خدا این نشست قبل از شروع فعالیت خود شکست خورد».

عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان با متهم کردن برخی کشورها به دشمنی، اعلام کرد که آنها قصد دارند به بهانه گرانی و ازدیاد فشار زندگی، مردم را از انقلاب و نظام جدا کنند.

وی با اشاره به فعالیت موشکی ایران، گفت: «همه مسئولان نظام، تمام تلاششان را برای برقراری، ثبات و افزایش اقتدار موشکی ایران می‌کنند».

خاتمی با تهدید اسرائیل، اظهار کرد که «اگر صهیونیست کوچک‌ترین خیال خامی را نسبت به ایران در ذهنش شکل دهد، موشک‌های ایران همانند صاعقه بر سر آن‌ها فرود خواهند آمد.»

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: «مسئولان محترم، مردم به وظیفه خودشان عمل کردند حال نوبت آن است که شما نیز با مدیریتی جهانی به مقابله با گرانی‌ها برخیزید.»

وی با بیان اینکه «برخورد قانونی با مفسدان و متخلفان اقتصادی باید با جدیت کامل صورت بگیرد»، اظهار کرد: «دشمن قصد ناامید کردن مردم نسبت به نظام را دارد؛ اما مردم باید به حمایت‌های خود ادامه دهند تا مانع از تحقق افکار شوم دشمن شوند».

وی شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی را محیطی برای انتشار اخبار آلوده و ناامید کننده دانست و افزود: «از بعدازظهر امروز با حمایت بی مانند مردم غیور ایران و بی‌توجهی به تمامی سخنان بیهوده استکبار، شاهد فروپاشی و نابودی تمامی تهدیدها و افکار شوم دشمن خواهیم بود».

امام جمعه موقت تهران، اروپا را همانند آمریکا غیرقابل اعتماد دانست و خاطرنشان کرد: «تمامی افکار شوم، شرارت و بدعهدی این کشور نسبت به ایران، به عمق اروپا رسوخ پیدا کرده و باعث شده تا اروپا همانند استکبار غیرقابل اطمینان شود.»

گفتنی است سخنان احمد خاتمی در روزهای اخیر درباره داشتن فرمول ساخت بمب اتم در ایران، خبرساز شد.

وی در شهر طرقبه اعلام کرد که با وجود این ایران هیچگاه قصد ساختن بمب اتمی را نداشته و نمی‌خواهد از سلاح‌های کشتار جمعی استفاده کند.

وی همچنین بیان کرد که ایران «شهرک‌های موشکی» و «موشک‌های میان‌برد 500 تا هزار کیلومتر» دارد و پس از حمله به مجلس ایران، با دستور رهبری «موشکی با برد 700 کیلومتر به مقر فرماندهی داعش پرتاب شد و این فقط گوشه‌ای از قدرت موشکی ایران بود.