فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • وزیر اطلاعات ایران: یک گروه هفت نفره داعشی دستگیر شدند

  منبع: دبی.العربیه نت فارسی

  وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران ادعا کرد که شب 9 فوریه گروه هفت نفره مرتبط با گروه داعش که برنامه‌هایی داشتند، شناسایی و دستگیر شدند.

  بر اساس گزارش خبرگزاری ایرنا، محمود علوی در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای دفاعی ایران در مصلی تهران گفت: «شب 19 بهمن ماه هفت نفر مرتبط با گروهک تروریستی داعش که برنامه‌هایی داشتند، شناسایی و دستگیر شدند».

  وی افزود: «تیم های متعدد دیگری هم بازداشت شدند و تاکنون موفقیتی نداشته اند، امیدوارم تا پایان دهه فجر، پس از آن و تا پایان سال و سال های آینده با مجاهدت سربازان گمنام امام زمان و همدلی و هم افزایی نیروهای ذیربط حوزه امنیت ایران از دیگر نهادها، بتوانیم امنیت و آرامش را برای مردم به ارمغان بیاوریم».

  وی پیشرفت‌ها در صنایع دفاعی را به نحوی دانست که تحریم‌ها در این زمینه در حد بسیار بالایی بی اثر بودند و در بخش های مختلف اعم از جنگ افزارهای زمینی، هوایی، دریایی و زیردریایی دستاوردهای بسیار ارزشمندی کسب شده است.

  علوی، صنایع دفاعی و دستاوردهای آن را علاوه بر تامین نیازهای نظامی موجب تامین نیازهای مدنی نیز معرفی کرد به نحوی که اکنون از موشک هایی که در وزارت دفاع ایران و دیگر نیروهای مسلح تولید شده است برای پرتاب ماهواره ها نیز استفاده می‌شود.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران