.
.
.

نایب‌ رئيس مجلس ایران: اگر مردم خدمت ما را نبینند، ما خواهیم رفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

مسعود پزشکیان نایب‌رئیس مجلس ایران روز شنبه 2 فوریه در مصاحبه‌ای گفته است، مهمترین مشکل نظام در ایران عدم وجود انسجام داخلی است و اگر مردم «خدمت ما را نبینند ما خواهیم رفت».

نائب رئیس مجلس ایران در گفت‌وگو با «اعتمادآنلاین» با اشاره به بحران‌های اقتصادی و سیاسی این کشور، گفته است:«تنها راه برون‌رفت از وضعیت کنونی این است که در داخل انسجام و وحدتمان را حفظ کنیم».

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: مشکلات اصلی ما در سال 1398 همان انسجام، وحدت داخلی و اعتماد ملی است و اگر به همین شکل ادامه دهیم اوضاع بدتر خواهد شد مگر اینکه در خودمان، رفتارمان و نگاهمان تغییر ایجاد شود».

او افزود:«اگر انسجام و وحدت داخلی را برهم بزنیم، حرف حق بزنیم یا باطل فرقی نمی‌کند، ما نخواهیم ماند. بنابراین باید ابتدا انسجام وحدت در داخل داشته باشیم. مردم بپذیرند که ما می‌خواهیم به آن‌ها خدمت کنیم و خدمت گذار آن‌هاییم.»

پزشکیان تأکید کرد: «اگر مردم خدمت ما را دیدند می‌مانیم و اگر ندیدند نخواهیم ماند».

پزشکیان با اشاره به وجود بحران‌ها، گفت: «چنانچه مردم بپذیرند که ما برای آن‌ها می‌خواهیم خدمت کنیم این بحران‌ها را به‌راحتی می‌توانیم پشت سر بگذاریم و از آن‌ها عبور کنیم اما اگر مردم نپذیرند کوچک‌ترین بحران‌ها تبدیل به بحران‌های بزرگ می‌شود.»

نماینده مجلس ایران، اظهار داشت:«ما باید متوجه شویم که مشکل ما در انسجام داخلی است. بحران‌های اقتصادی وجود دارد و وجود خواهد داشت و با توجه به موضع‌گیری‌هایی که ما داریم به‌سادگی هم قابل‌حل نیست.»

پزشکیان در پاسخ به اینکه برای انسجام داخلی نیاز به گشایش نیست؟ گفت: «گشایش در انسجام است نه در اقتصاد و سیاست».

او در خصوص مهم‌ترین مشکلاتی که در سال 1398 ایران با آن مواجه خواهد بود گفته است : «مشکلات اصلی ما در سال 1398 انسجام، وحدت داخلی و اعتماد ملی است و اگر به همین شکل ادامه دهیم اوضاع بدتر خواهد شد مگر اینکه در خودمان، رفتارمان و نگاهمان تغییر ایجاد شود».