.
.
.

در جریان بررسی پرونده تجاوز سلمان خدادادی؛ زهرا نویدپور به اخاذی متهم شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در جریان بررسی پرونده تجاوز نماینده مجلس به زهرا نویدپور که به تازگی طی یک مرگ مشکوک جان باخت، مدعی شد «مدرکی به دست آمده که نشان می‌دهد قصد اخاذی از سلمان خدادادی داشته است».

بر اساس گزارش خبرگزاری مهر، سه شنبه 22 ژانویه، علیرضا سلیمی عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در جمع خبرنگاران گفت: «در جلسه امروز هیات نظارت حاشیه‌های ایجاد شده در مورد آقای سلمان خدادادی نماینده بوکان مورد بررسی قرار گرفت».

نماینده متهم به تجاوز، قصد شکایت دارد

نماینده محلات در مجلس با اشاره به فایل صوتی که خدادادی در آن درباره موضوع تجاوز حرف می‌زند، گفت: «در حال حاضر اصالت فایل صوتی که در این باره پخش شده برای ما مشخص نیست و در حال پیگیری این موضوع هستیم».

وی ادامه داد: «مدرکی هم به دست ما رسیده است که یکی از خانم‌ها قصد اخاذی از آقای خدادادی را داشته است. آن فرد اعلام کرده که باید 500 میلیون تومان به حساب من واریز شود و اگر این کار را انجام ندهی آبرویت را خواهم برد».

وی افزود: «ما برای این تهدید سند داریم».

عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان بیان کرد: «اظهارات این خانم جای شک و شبهه دارد و باید مورد بررسی قرار گیرد. آقای خدادادی هم در جلسه امروز حضور داشتند و توضیحاتی در مورد موضوعات پیش آمده ارائه کردند. در این موضوعات بناست که به قوه قضائیه شکایت کنند».

گفتنی است، زهرا نویدپور، پرونده تجاوزی علیه سلمان خدادادی نماینده ملکان، به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان و حراست مجلس ارائه داده بود که مطابق اظهاراتش هیچ رسیدگی به آن نشد پس از آن، وی شکایت خود را به دادگاه کیفری تبریز و تهران برد اما با مرگ ناگهانی نویدپور، رسیدگی به این پرونده نیز ناتمام ماند. این زن، پیش از مرگ فایل صوتی را به دادگاه ارائه داده بود که در آن صدای خدادادی شنیده می شود که گاه با التماس و گاه با تهدید از وی می خواهد شکایت خود را پس بگیرد. همچنین این نماینده مجلس در آخرین جلسه دادگاه، به صراحت اتهام تجاوز را پذیرفته و جمله «دلم خواسته این کار را بکنم» بیان کرده بود.