.
.
.

بازداشت عامل کودک آزاری در کرمان ایران

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

دادستانی استان کرمان ایران روز یک‌شنبه 13 ژانویه از بازداشت عامل کودک آزاری که کودکان گل‌فروش را مجبور به خوردن گل کرده بود خبر داد.

دادستان عمومی استان کرمان در خصوص آخرین جزئیات کلیپ کودک آزاری منتشر شده در فضای مجازی که در آن مامور شهرداری کودکان گل‌فروش را مجبور می‌کند گل‌ها را بخورند، گفت، به عنوان مدعی‌العموم به موضوع ورود کرده‌ایم، متهم اصلی بازداشت شده و سایر متهمان تحت تعقیب قضائی قرار گرفته‌اند.

به گزارش ایسنا، «دادخدا سالاری» در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: «با توجه به مشاهده و رصد فیلمی در فضای مجازی توسط معاونت امور فضای مجازی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان با موضوع کودک آزاری، بلافاصله از سوی معاونت مربوطه اعلام جرم شد».

این مقام ارشد قضائی در استان کرمان ایران اعلام کرد: «علیرغم عدم طرح شکایت از سوی افراد، به عنوان مدعی العموم و به دلیل وقوع کودک آزاری و تخلف از مفاد قانونی و ارتکاب جرم، علیه مسئولان ذیربط اعلام جرم و در این رابطه پرونده‌ای، از جنبه عمومی اعلام جرم و متهم اصلی دستگیر و هم اکنون در بازداشت است».

سالاری تصریح کرد: «کلیه افرادی که در این رابطه کوتاهی، قصور و جرمی انجام داده‌اند تحت تعقیب قضائی قرار خواهند گرفت».

دادستان کرمان بیان کرد، فضای مجازی به صورت مستمر و شبانه روزی کنترل و رصد می‌شود و در صورت وقوع جرم اقدامات مقتضی در جهت مقابله با جرائم انجام خواهد گرفت.