.
.
.

مهدی یراحی پس از اجرای کنسرت با لباس کارگران فولاد اهواز ممنوع الکار شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

گزارش‌های منتشر شده در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی ایران، از صدور حکم «ممنوع الکاری» مهدی یراحی پس از اجرای کنسرت با لباس کارگران فولاد اهواز است.

به گزارش اعتماد آنلاین مهدی یراحی بعد از حضور با لباس کارگران فولاد اهواز روی صحنه کنسرتش در این شهر و انتشار موزیک ویدئوی ‎پاره سنگ ممنوع الکار شد.

روابط عمومی معاونت هنری ارشاد هم از احضار مدیران موسسه «جام سبز» که تهیه کننده موزیک ویدیو است خبر داد.

مهدی یراحی خواننده عرب ایرانی از اهواز است. او چند آهنگ عربی هم در کارنامه خود دارد. هم‌زمان با اعتراض‌های ماه گذشته مجتمع فولاد اهواز به چند ماه پرداخت نشدن حقوق و وضعیت بد معیشتی، مهدی یراحی و گروهش با پوشیدن لباس کارگران این مجتمع، در اهواز کنسرت برگزار کردند.

کلیپ ویدذیوی «پاره سنگ» هم از اوضاع مردم استان خوزستان سخن می‌گوید. این موزیک ویدیو با آسیب‌هایی که مردم این استان از جنگ هشت ساله با عراق دیدند و نا بسامانی‌های ادامه دار پس از جنگ در این استان می‌پردازد.

وزارت فرهنگ و ارشاد ایران اعلام کرد موزیک ویدیوی اعتراضی «مهدی یراحی» خواننده عرب اهوازی به نام «پاره سنگ» که در آن به طولانی شدن بیهوده جنگ ایران و عراق اشاره کرده بود را توقیف می‌کند. دلیل این توقیف توهین‌آمیز بودن آن اعلام شده است.