.
.
.

یک مجرم سابقه دار در شوشتر با تجاوز به پسر بچه‌ها از آن‌ها فیلم می‌گرفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

در شبکه‌های اجتماعی، تصاویری از تجاوز یک مجرم سابقه‌دار به تعدادی از پسر بچه‌های 12-13 ساله در شهرستان شوشتر منتشر شده که جنجال برانگیخت.

مسیح علینژاد خبرنگار ایرانی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشته است که فیلم‌هایی در این زمینه دریافت کرده که به دلیل «دل‌خراش و زنده» بودن، آن را منتشر نمی‌کند.

بنا بر گزارش‌های منتشر شده، مجرم سابقه دارد احمد تن‌تن نام دارد که بارها زندانی شده است. او با تهیه فیلم از قربانیان تجاوز، آن‌ها را تهدید می‌کرد.

گزارش‌ها می‌گوید که احمد تن‌تن، آخرین بار به واسطه یکی از بستگانش که از یک خانواده پر نفوذ شوشتر است، از زندان آزاد شد.

گزارش‌ها می‌افزاید که احمد تن‌تن پس از آزادی به همراه دو نفر از دوستانش به پسربچه‌های نوجوان 12-13 ساله تجاوز کرده و از صحنه‌ تجاوزها و قربانیانش فیلم تهیه کرده است. او با این فیلم‌ها، پسر بچه‌ها را تهدید می‌‎کرد که اگر به خانواده‌ها اطلاع دهند فیلم‌ها را منتشر می‌کند و آبروی‌شان را می‌برد.

مسیح علینژاد نوشته است بنا بر فیلم‌هایی که در اختیار دارد، احمد تن‌تن به دوستش با اشاره می‌گوید که از این صحنه‌ها فیلم بگیرد.

بر اساس این گزارش، خبر این تجاوزها در شهر پیچیده و فیلم‌های تجاوز به دست خانواده‌ برخی از کودکان رسیده تا با ایجاد رعب و وحشت خانواده‌ها را از شکایت بازدارند.

برخی از نزدیکان این کودکان می‌گویند که نه تنها از طرف متجاوز بلکه از طرف پلیس هم تهدید شده‌اند که به هیچ عنوان حق ندارند با رسانه‌ها درباره این فیلم‌ها و تجاوزها حرف بزنند و در صورت رسانه‌ای شدن، با آن‌ها بر خورد قضایی خواهد شد.

گفته می‌شود بسیاری از این خانواده‌ها از طبقه محروم هستند.