فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • پلیس ایران 50 دختر و پسر را به دلیل شرکت در پارتی دستگیر کرد

  منبع: دبی.العربیه نت فارسی

  دادستان عمومی و انقلاب مراغه ایران اعلام کرد که 50 دختر و پسر به دلیل شرکت در یک پارتی مختلط شبانه در این شهرستان دستگیر شدند.

  «نادر نجد» چهارشنبه 14 نوامبر در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: «این افراد دیشب در یک پارتی شبانه در یکی از باغات حاشیه شهر با دستور به موقع قضایی و حضور ماموران انتظامی دستگیر شدند».

  دادستان عمومی و انقلاب مراغه ادامه داد: «افراد دستگیر شده وضعیت مناسبی نداشتند و اقدام به شرب خمر نیز کرده بودند».

  وی گفت، 13 مرد و 9 زن برای سیر مراحل قانونی بازداشت و بقیه افراد به قید وثیقه آزاد شدند. نجد اضافه کر که با حکم دادستانی دستور پلمپ محل برپایی پارتی نیز صادر شد.

  وی با تاکید بر لزوم فرهنگ سازی و آگاه سازی در بین خانواده‌ها گفت: «متاسفانه برخی خانواده‌ها در نظارت بر عملکرد و رفتار اجتماعی فرزندان خود در جامعه کوتاهی می‌کنند».

  دادستان عمومی و انقلاب مراغه بیان کرد: «شکسته شدن قبح برخی مسائل ضدفرهنگی و ناهنجاری های اجتماعی از جمله شرکت در پارتی‌های مختلط و شرب خمر در درون خانواده‌ها، زمینه ساز بروز مشکلات اجتماعی و متضرر شدن نسل جوان می‌شود.

  بنا به اظهارات مسئولان نیروی انتظامی ایران این دستگیری‌ها اغلب به دلیل احتمال وجود رابطه نامشروع، مصرف نوشیدنی‌های الکلی یا استمعال مواد مخدر در این گونه مهمانی‌ها صورت می‌گیرد.

  شهرستان مراغه با حدود 263 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی ایران واقع است.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران