فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • حمله افراد مسلح به بیمارستان امام خمینی تهران و فراری دادن یک زندانی بیمار

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  گزارش‌ها حاکی از آن است که صبح چهارشنبه 31 اکتبر تعدادی از افراد مسلح با حمله به درمانگاه بیمارستان امام خمینی تهران، یک زندانی بیمار را فراری دادند.

  به گزارش خبرگزاری فارس، غلیرضا پارساپور مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دتهران در این باره گفت: «تعدادی از افراد مسلح ساعت 11 صبح امروز به فضای درمانگاه بیمارستان امام خمینی حمله کرده و با چند شلیک هوایی، بیماری را که از زندان به بیمارستان منتقل شده بود، فراری دادند».

  وی افزود: «در اثر این حادثه به هیچ فردی آسیبی وارد نشده ولی زندانی موفق به فرار شده است».

  تا کنون هویت زندانی فراری و اتهام یا محکومیت او اعلام نشده است.

  در بیان جزئیات ماجرا، یک مقام مسؤول از بیمارستان امام خمینی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس گفت: «فیلم حمله افراد مسلح به بیمارستان توسط دوربین‌های مدار بسته به طور کامل ضبط شده و در اختیار نیروی انتظامی قرار گرفته است».

  وی افزود: «ساعت 11:08 امروز سه نفر از افراد مسلح به داخل بیمارستان حمله کرده و با شلیک هوایی سبب رعب و وحشت حاضران در درمانگاه شده و در عملیات از قبل تنظیم شده متهمی با جنسیت مرد را که به درمانگاه منتقل شده بود، فراری دادند».

  این مقام مسئول ادامه داد: «شماری از افراد مسلح نیز در خارج از بیمارستان حضور داشته و هماهنگی‌های لازم را در بیرون درمانگاه با افراد مهاجم انجام دادند».

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران