فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • نماینده مجلس شورای ایران: مشکلات کشور حاصل مدیریت بسته‌ و کنار نرفتن نیروهای پیر است

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  نماینده حوزه انتخابیه دزفول با ابراز تاسف از انتخاب نامناسب وزرای کابینه دولت از معرفی نیروهای خسته، بازنشسته و پیر برای پست های مدیریتی گلایه کرد و مشکلات کشور را حاصل مدیریت بسته‌ای دانست که مرتب افرادی خاص از جایی به جای دیگر انتقال داده می‌شوند اما کنار نمی‌روند.

  عباس پاپی‌زاده، یکشنبه 21 اکتبر در گفت وگو با خبرگزاری مهر اظهار کرد: معرفی محمد شریعتمداری برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مناسب نیست. متاسفانه دولت تاکید زیادی بر استفاده از نیروهای خسته، بازنشسته و پیر دارد.

  وی با بیان اینکه این افراد همه تزهای مدیریتی خود را به کار گرفته‌اند، ادامه داد: وقتی مجلس عملکرد وزیری را بررسی می‌کند و به این نتیجه می‌رسد که آن فرد انرژی لازم را برای کارش نمی‌گذارد و ایده جدیدی برای حل مشکلات ندارد، قاعدتا این نقاط ضعف در هر وزارتخانه دیگری پابرجاست.

  پاپی‌زاده با بیان اینکه مجلس به دنبال تغییرات جدی در کابینه است، افزود: ما در شرایط خاصی به لحاظ داخلی و بین‌المللی هستیم و نمی‌توانیم با مشخصاتی که این کابینه دارد، بحران‌ها را پشت سر بگذاریم.

  وی با تاکید بر اینکه باید نیروهای جوان به دولت تزریق شوند، اظهار کرد: برای دولت فرصتی طلایی پیش آمده که نیروهای جوان، خوش‌فکر و پرانرژی را به کابینه تزریق و جایگزین افراد خسته و بی‌انگیزه کند.

  عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه بخش اعظمی از دغدغه‌های مردم با تغییرات در کابینه کاهش می‌یابد، بیان کرد: اغلب مشکلات کشور با تغییرات مدیریتی حل شدنی است و بیشتر مشکلات ارتباطی به کمبود بودجه، نوسانات نرخ ارز و کاهش فروش نفت ندارند.

  تاکنون 9 وزیر دولت روحانی استیضاح شده اند. آخرین فرد مسعود کرباسیان، وزیر اقتصاد بود که نتوانست از مجلس رای اعتماد بگیرد و سرانجام برکنار شد. طی دو روز گذشته نیز دو وزیر راه و شهرسازی و وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز استعفا دادند.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران