.
.
.

دستگیری مدیرعامل فراری «سکه ثامن»

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

نیروی انتظامی (ناجا) ایران با صدور اطلاعیه ای از دستگیری مدیرعامل متواری شرکت تجارت الکترونیکی ثامن معروف به «سکه ثامن» خبر داد.

شنبه 6 اکتبر نیروی انتظامی ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرده است: فرهاد زاهدی فر مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیکی ثامن معروف به «سکه ثامن» که از هزاران نفر از طریق سایت سکه ثامن، صدها میلیارد تومان در چند استان کلاهبرداری و از کشور متواری شده بود، با اقدامات فنی، عملیاتی و اطلاعاتی پلیس فتا در یکی از کشورها شناسایی و با همکاری پلیس بین الملل ناجا و قوه قضائیه بازداشت و شب گذشته از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی به کشور بازگردانده شد.

در فیلمی که از دستگیری مدیر عامل شرکت «سکه ثامن» در شبکه های مجازی منتشر شده نشان می دهد وی ساعت 3:35 دقیقه بامداد امروز وارد فرودگاه امام خمینی تهران شد. وی در مصاحبه با صداوسیما در حالیکه توسط چند پلیس احاطه شده و چشم بند به صورتش بسته شده بیان می کند: قصد فرار از کشور نداشتم و حتی بلیط برگشت هم گرفته بودم اما کاربران طوری تهدید می کردند که بازگشت را سخت می کرد.

نیروی انتظامی از دستگیری تعدادی از بستگان زاهدی فر نیز که با وی همکاری داشتند خبر داد و تاکید کرد که تعدادی دیگری از بستگان وی هنوز در خارج از کشور هستند و اقداماتی برای دستگیری آنها نیز در حال انجام است.