.
.
.

امام جمعه تهران از وزیر راه ایران خواست حرف‌های بی‌ربط نزند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

کاظم صدیقی امام جمعه تهران در رابطه با موضوع کامیون‌دارها اظهار کرد، این موضوع می‌توانست مدیریت شود تا به اینجا نرسد. تمام کسانی که باعث این امر شدند گناهکار هستند. وزارت راه باید به وظیفه خود عمل کند و به جای حرف‌های بی ربط به کار خود سامان دهد. کامیون داران هم باید حواسشان باشد که ابزار دشمن قرار نگیرند.

به گزارش خبرگزاری‌های ایران، کاظم صدیقی امام جمعه تهران با اشاره به اعتصاب کامیون داران گفت: «وزارت راه باید به وظیفه خود عمل کند و به جای حرف‌های بی ربط به کار خود سامان دهد. کامیون داران هم باید حواسشان باشد که ابزار دشمن قرار نگیرند».

صدیقی با نقل قول از آیت الله خامنه‌ای توصیه وی برای جوانان که دشمن را حس کنند و اینکه راه ما صاف نیست و قرار است از عقبه‌ها بالا برویم. دشمنان ما با همه نیرو و توان به میدان آمدند، گفت:«مسئله مورد تاکید دیگر ایشان استقامت است. باید همانند هشت سال دفاع مقدس که استقامت کردید اکنون هم در مقابل جنگ رسانه‌ای بایستید».

صدیقی به سخنان خامنه‌ای رییس جمهوری آمریکا را «ابله» توصیف کرده بود اشاره کردو گفت، اگر قدرت اسلام، وحدت و استقامت داشته باشیم باز هم آمریکا شکست خواهد خورد.

خطیب این هفته نماز جمعه تهران، در تذکری به مجریان کشور بیان کرد: بی ثباتی در امر اقتصاد، ارز و خودرو کام مردم را تلخ کرد. اینکه قیمت ها کاهش می یابد و افتادن در سیر نزولی نشان دهنده این است که این موضوع تصنعی و کار دشمن بوده و ان شاءالله در آینده بیشتر کاهش یابد و مردم آن را لمس کنند.

صدیقی در خطبه خود گفته است که خامنه‌ای بیش از 10 هزار هسته جهادی در کشور معرفی کرده و مجریان به این افراد هسته‌های جهادی توجه کنند.

علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، روز پنجشنبه چهارم اکتبر با حضور در «همایش ده‌ها هزار نفری بسیجیان استان‌های مختلف ایران در ورزشگاه صدهزار نفری آزادی از موقعیت بسیار حساس این کشور ، منطقه و جهان سخن گفت.

منظور امام جمعه تهران از هسته‌های جهادی همان بسیجیاتی که از شهرستان‌های مختلف ایران در استادیوم جمع شده بودند تا رهبر ایران برای آنها سخنرانی کند.

امام جمعه تهران همچنین از آنچه که هنجارشکنی در مدارس نامید انتقاد کرد و گفت:«وزیر آموزش و پرورش در مورد سند تحول مواردی را بیان کردند. ایشان حتما اطلاع دارند در برخی مدارس هنجارشکنی‌هایی مشاهده می شود. لازم است حیا و عفت به صورت چشمه‌های حیات به مدرسه ها تزریق و آموزش داده شود و ما این توقع را از ایشان داریم».

امام جمعه تهران در پایان گفت مطالبی در مورد عراق و سوریه و یمن هم وجود داشت که فرصت برای بیان آن نیست.