ویدیو.. خودسوری یک مرد مقابل شهرداری تهران

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

رسانه‌های ایرانی و اخبار شبکه‌های اجتماعی حکایت از آن دارد که صبح سه‌شنبه 4 سپتامبر، یک مرد خود را روبروی شهرداری تهران اقدام به خودسوزی کرد.

خبرگزاری ایسنا در این باره گزارش داده که این مرد در حالی که دو فرزند و همکاری نیز همراه وی بودند، خود را مقابل شهرداری تهران به آتش کشید. برخی خبرها می‌گوید که این مرد قصد داشت دو فرزندش را نیز همراه خود بسوزاند که با اقدام مردم و نیروهای پلیس حاضر در محل، نجات یافتند.

بنا بر این گزارش، این مرد پیش از اقدام به خودسوزی، خیابان را بسته بود و فریاد می‌کشید. او سپس بدون توجه به فریادهای مردم و پلیس برای خودداری از این اقدام، خود را به آتش کشید.

هنوز خبر دقیقی از وضعیت این مرد پس از خود سوزی و دلیل اقدام او منتشر نشده است. در شبکه‌های اجتماعی خبرها و گمانه‌زنی‌های متعددی در این باره منتشر شده است. برخی می‌گویند که شهرداری، مغازه این مرد را پلمپ کرده است. برخی از اخراجی بودن او از شهرداری سخن می‌گویند.

اقدام این مرد به خودسوزی در حالی است که شرایط اقتصادی در ایران در وضعیت بحران قرار دارد و مردم زیر فشار بار تورم شدید و سقوط ارزش پول ملی هستند. در یک سال اخیر، اعتراض‌های اقتصادی که گاه به تظاهراتی بزرگ تبدیل می‌شود، افزیش چشم‌گیری یافته است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید