.
.
.

ویدیو...علی مطهری در پاسخ به شهروند معترض به وعظ دینی او: «خیلی احمق و نادانی»

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

یک شهروند ایرانی که به سخنرانی علی مطهری، نائب رئیس مجلس ایران درباره "عید غدیر" و مسائل دینی در زمانی که مردم اوضاع معیشتی ناگواری را تجربه می‌کنند، اعتراض کرد، از سوی مطهری احمق و نادان خوانده شد.

در ویدئویی که حمید رسایی، نماینده سابق مجلس ایران و عضو سابق فراکسیون پایداری روز پنج‌شنبه 30 آگوست 2018 در صفحه توئیترش منتشر کرد، علی مطهری در سفر به شهرستان گلپایگان از سوی یک شهروند مورد اعتراض قرار گرفت ولی اعتراض‌های این شهروند را با توهین پاسخ داده و او را احمق و نادان خواند.

این شهروند با اشاره به اوضاع معیشتی ناگوار و سقوط اقتصاد ایران، خطاب به مطهری گفت: «شما به من پاسخ بده چرا پراید شده 45 میلیون تومان؟»

مطهری در پاسخ به این موضوع و خطاب به شهروند معترض گفت: «ما به اینجا آمده‌ایم تا درباره دین حرف بزنیم. تو احمق و نادانی.»

همزمان یکی از همراهان مطهری که یک روحانی بود خطاب به این شهروند گفت: «عکس اینو بگیرید؛ بکنمش توی گونی.»

در سوی مقابل شهروند مذکور بدون هیچ واهمه‌ای به انتقادات خود از نائب رئیس مجلس ادامه داده و گفت که وظیفه اوست به مشکلات مردم پاسخ دهد و 500 کیلومتر از تهران به گلپایگان نیامده که موعظه دینی دهد و شهر به اندازه کافی آخوند دارد.

همزمان با بالا گرفتن نارضایتی‌های مردمی در گوشه و کنار ایران، بحران گرانی و بیکاری، ارزش پول ملی ایران در مقابل ارزهای خارجی روز به روز سقوط می‌کند.همزمان سخنرانی حسن روحانی، رئیس‌جمهوری ایران در مجلس این کشور قیمت دلار مجددا رو به افزایش گذاشت و 11 هزار تومان رسید. همزمان قیمت سکه بهار آزادی نیز از چهار میلیون تومان فراتر رفت.