.
.
.

ویدیو...آغاز اعتصاب بازاریان تهران و دیگر شهرهای ایران

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

به دنبال فرخوان فعالان اینترنتی و برخی از بازاریان تهران طی 24 ساعت گذشته برای اعتصاب، بامداد امروز بازار تهران دست به اعتصاب زد.

به گزارش «ایران خبر نیوز» اعتصاب بازار تهران از بامداد امروز دوشنبه 30 ژوئیه آغاز شد. در تصویری به صورت پلاکارد کوچک فعالان داخل ایران بر روی شبکه‌های اینترنت منتشر کرده‌اند، آمده است :«ملت ایران بستوه آمده، کسب وکار بکلی بی معنا شده، در مقابل دولت روحانی دست دزدان وغارتگران را باز گذاشته تا بدزند و فرار کنند، خامنه‌ای هم در کنجی خزیده و دستور زوزه کشیدن به سرداران را میدهد، جمهوری اسلامی در حال فروپاشی است، برای دفن این نظام پلید و این فرقه تبهکار همراه شویم».


پس از بالا رفتن سرسام‌اور نرخ دلار و پایین و پایین تر آمدن قدرت خرید مردم در نتیجه ورشکستگی بازار و پولدار شدن بیشتر حکومت امروز اعتصاب بازار برای دومین بار طی سال جدید به شکل سراسری آغاز شد.

بنا به گزارش‌های رسیده از داخل ایران تا این ساعت بر اساس اخبار رسیده اعتصاب بازاریان در شهرهای تهران، رشت، بندرعباس، قشم، تبریز، قزوین، کرج، شهریار ‌آغاز شده است.

روز دوشنبه 8 مرداد 97 بازاریان و کسبه خیابان قزوین در کرج در اعتراض به قیمت بالای دلار و گرانی و کسادی بازار، مغازه های خودشان را باز نکرده و اعتصاب کرده اند.

بر اساس این گزارش از نخستین ساعات اعتصاب بازار تهران، نیروهای امنیتی در نقاط حساس اقتصادی از قبیل میدان فردوسی، سبزه میدان و دهانه‌های مختلف بازار مستقر شده و به مردم چنگ و دندان نشان می‌دهند.

روز دوشنبه 30 ژوئیه 2018 بازاریان تهران در اعتراض به قیمت بالای دلار و گرانی و کسادی بازار، مغازه‌های خودشان را باز نکرده و دست به اعتصاب زدند.