.
.
.

ویدیو.. سرقت مسلحانه از یکی از شعب بانک ملی تهران

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

صبح چهارشنبه 18 ژوئیه شعبه بانک ملی ایران در نعمت آباد تهران، هدف سرقت مسلحانه ناکام قرار گرفت که در نهایت سارق توسط کارکنان بانک دستگیر و تحویل پلیس داده شد. ویدیویی از این سرقت در رسانه‌های ایران منتشر شده است.

به گزارش خبرگزاری‌های ایران، مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران اعلام کرد سارق مسلحی که صبح چهارشنبه قصد داشت با استفاده از سلاح گرم از بانکی در حوالی یافت آباد سرقت کند.

سرهنگ منصور حمیدوند سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری در جمع خبرنگاران با اشاره به دستگیری سارق بانک گفت: «ساعت 7:45 امروز سارق مسلح که از فرصت خلوتی بانک در صبح زود استفاده کرده بود، وارد بانک شد و پس از زدن قفل به در بانک، اقدام به شلیک تیر هوایی کرد».

وی افزود: «فرد مسلح بعد از تهدید مشتری‌ها و کارمندان در حالی که صورت خود را با ماسک بهداشتی و عینک آفتابی پوشانده بود، خود را به گاوصندوق بانک نزدیک و اقدام برداشت 70 میلیون تراول چک از بانک کرد».

سرهنگ حمیدوند ادامه داد: «این سارق هنگامی که قصد خروج از بانک داشت، نتوانست قفلی را که خود زده بود، باز کند، لذا در بانک محبوس شد. او برای کنترل اوضاع به پای یکی از کارمندان بانک نیز شلیک کرد، اما در نهایت کارمندان بانک به سمت او یورش بردند و او را دستگیر کردند».

وی در پایان گفت: «این سارق 51 ساله تاکنون براساس بررسی‌ها سابقه نداشته و علت سرقت از بانک را بدهی مالی عنوان کرده است».

بیشترین بازدید موضوعات مهم