.
.
.

ویدیو...تظاهرات اعتراضی در تهران به دنبال رسیدن دلار به مرز 9 هزار تومان

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

به گزارش روز یکشنبه رسانه‌های ایران، رسیدن دلار آمریکا به مرز 9 هزار تومان در بازار آزاد، اعتراضات شماری از بازاریان را در مرکز تهران به دنبال داشت.

خبرگزاری نیمه رسمی «ایسنا» اعلام کرد که بهای هر دلار آمریکا در بازار آزاد تهران در روز یکشنبه به 8700 تومان رسید در حالی‌که برخی گزارش‌ها از رقم 9 هزار تومان می‌گویند.

به نوشته ایسنا، بازار سکه در بورس نیز روز یکشنبه با افزایش روبه‌رو شد و پس از آنکه هر سکه طلا، تحویلی در ماه شهریور، به قیمت سه‌میلیون و دویست‌هزار تومان عرضه شد مدیریت این نهاد موقتا سفارش خرید را متوقف کرد.

چندین رسانه داخلی ایرانی از جمله سایت خبرگزاری «ایلنا» ویدئوهایی را منتشر کرده که متعلق به اعتراضات در دو مجتمع خرید «علاءالدین» و «چارسو» است.

این دو مجتمع محل خریدوفروش موبایل و وسایل دیجیتال است که روز یکشنبه شاهد تظاهرات اعتراض ی بود برخی از معترضین با اشاره به دخالت ایران در سوریه شعار «سوریه را رها کن فکری به حال ما کن» سر دادند سپس با خروج از مجمتع در خیابان‌های اطراف دست به راهپیمایی زدند.

به گزارش وبسایت «جماران»، تظاهرکنندگان معترض همچنین در مسیر خیابان جمهوری به سوی میدان بهارستان شعارهایی از قبیل «دلار 10 تومانی، نمی‌خوایم نمی‌خوایم» سر ‌دادند.

گزارش شده که نیروی انتظامی به منظور متفرق کردن تجمع‌کنندگان وارد عمل شدند.