.
.
.

انفجار و ریزش یک ساختمان مسکونی چند طبقه در اهواز

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

یک ساختمان مسکونی چهارطبقه در منطقه پردیس اهواز روز جمعه 11 می 2018 در اثر انفجار به شکل کامل تخریب شد و ساکنان این ساختمان زیر آوار گرفتار شدند.

خبرگزاری ایسنا گزارش کرد یک ساختمان مسکونی در منطقه پردیس اهواز بر اثر انفجار تخریب شد. ایسنا ماهیت و دلیل این انفجار را ذکر نکرد. خبرگزاری صدا و سیما تخریب ساختمان را ناشی از انفجار گاز گزارش کرد.

بر اثر این انفجار همه چهار طبقه این واحد مسکونی تخریب شدند و هفت نفر از افراد حاضر در ساختمان زیر آوار ماندند. نیروهای آتش‌نشانی توانستند سه نفر را زنده از زیر آوار خارج کنند.

تابناک به نقل ازمسعود حق شناس رئیس روابط عمومی سازمان آتش نشانی اهواز گزارش کرد: «تمام ساکنان این مجتمع مسکونی زیر آوار هستند تا کنون سه نفر از زنده از زیر آوار نجات داده شده است.»

علی تراپ‌پور، مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز نیز به خبرگزاری صدا و سیما گفت : «در این حادثه بر اثر انفجار گاز به وقوع پیوست ، هفت نفر از ساکنان زیر آوار گرفتار شدند... با تلاش امدادگران ساکنان گرفتار زیر آوار نجات و هم اکنون نیروهای آتش نشانان و امدادگران مشغول جمع آوری آوار و دیوارهای بتونی هستند.».

بیشترین بازدید موضوعات مهم