فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • ویدیو.. بازداشت رئیس اداره ارشاد مشهد به دلیل شادی مردم در مجتمع خرید

  منبع: العربیه.نت فارسی

  محمد کاظم دبیری رئیس اداره ارشد پس از انتشار ویدیویی از شادی و پایکوبی مردم حاضر در مراسم قرعه کشی ماهانه مجتمع خرید سامان مشهد، بازداشت شد.

  حسن حیدری معاون سیاسی امنیتی دادستان مشهد پنجشنبه 19 آوریل در مصاحبه با خبرگزاری میزان گفت که رئیس اداره ارشاد این شهر «به دلیل جریحه‌دار کردن عفت عمومی، عدم رعایت قوانین مربوطه و ایجاد مزاحمت برای کاسبان برج سلمان» بازداشت شد.

  این در حالی است که محمدکاظم دبیری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد مشهد، چهارشنبه وعده داده بود که با مجری و عوامل برگزاری برج سلمان «برخورد» خواهد شد.

  انتشار ویدیوی مراسم در برج سلمان، باعث انتقاد شدید از سوی رسانه‌های اصولگرا شد. این رسانه‌ها این مراسم را «ساختارشکنانه» توصیف کردند.

  محسن افشار عضو هیئت مدیره برج سلمان در مصاحبه با خبرگزاری ایسنا، پلمپ شدن برج سلمان را تکذیب و تاکید کرد که مراسم قرعه‌کشی‌ که سه‌شنبه شب برگزار شد قانونی بوده و مجوز داشت.

  او افزود: «حواشی ایجاد شده برای این جشن توسط یک سری از آدم‌هایی که می‌خواهند از هر کاهی کوه بسازند و در هر مسئله‌ای جو ایجاد ‌کنند، درست شده است».

  رئیس اداره ارشاد مشهد که اکنون بازداشت شده هم گفته بود ترانه‌های محسن ابراهیم‌زاده تنها به شکل «پلی‌بک» یعنی غیرزنده در این مراسم پخش شده است.


  تبلیغات

  برگزیده های کاربران