.
.
.

کشته شدن 2 سپاهی و 2 مرزبان در درگیری با افراد مسلح در میرجاوه

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

سرگرد ابوالحسن ضیایی معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی استان سیستان و بوچستان ایران، از کشته شدن چهار نظامی این کشور در درگیری با افرادی مسلح در مناطق مرزی استان خبر داد.

برپایه بیانیه‌ای که روابط عمومی قرار گاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران ایران منتشر کرده، دو تن از کشته شدگان از نیروهای سپاه هستند و دو تن دیگر از نیروهای بسیج.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، ضیایی گفته است بامداد سه‌‎شنبه 17 آوریل «دو مرزبان و دو بسیجی طرح امنیتی» در درگیری با کسانی کشته شدند که آن‌ها را «اشرار و گروهک تروریستی» توصیف کرد.

معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی استان سیستان و بلوچستان در این باره افزود: «این درگیری در بخش مرزی ریگ ملک شهرستان میرجاوه میل 89، حد فاصل پاسگاه چاه لشکر رخ داد».

در همین حال روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد هدف حمله «یک برجک مرزبانی» بود که بنا بر این اطلاعیه، این حمله «ناکام» ماند.

بنا بر این اطلاعیه، دو تن از نیروهای سپاه پاسداران و یک مرزبان نیروی انتظامی در درگیری روی داده کشته شدند؛ اعلامی که از نظر آمار تلفات، با آمار اعلام شده از سوی معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی استان سیستان و بلوچستان، اختلاف دارد.

روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی همچنین از کشته سدن سه تن از مهاجمان در درگیری پیش آمده خبر داد.

این اطلاعیه، زمان حمله را ساعت یک و سی دقیقه بامداد سه‌شنبه اعلام کرد.