.
.
.

دولت بهار: محمدعلی رامین مشاور احمدی نژاد نبود.. دکترا هم ندارد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

سایت دولت بهار متعلق به جریان احمدی نژاد رئیس‌جمهوری پیشین ایران نوشت که محمد علی رامین، معاون و مشاور راحمدی نژاد نبوده و مدرک دکترا هم ندارد.

این در حالی است که در دولت نخست احمدی نژاد، محمد علی رامین معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود و در دولت دوم، رسما از او به عنوان مشاور مطبوعاتی رئیس‌جمهوری یاد می‌شد و با همین عنوان در محافل حضور می‌یافت.

سایت دولت بهار سه‌شنبه 17 آوریل در این باره نوشت: «دانشگاه علوم اسلامی رضوی زیر نظر آقای رئیسی تولیت آستان قدس رضوی با جعل عنوان برای فردی به نام محمدعلی رامین، اهتمام خویش را مصروف تخریب دکتر احمدي نژاد کرده است».

این سایت نوشته است: «در آگهی تبلیغاتی سخنرانی این فرد، از وی به عنوان معاون و مشاور مطبوعاتی دکتر احمدی نژاد در دولت نهم و دهم یاد شده است. این در حالی است که اصولا در ساختار تشکیلاتی ریاست جمهوری عنوان معاون مطبوعاتی رئیس جمهور وجود خارجی ندارد».

سایت متعلق ببه رئیس‌جمهوری پیشین ایران ادامه داده است: «همچنین فرد مزبور هرگز مشاور مطبوعاتی دکتر احمدی نژاد نبوده و اصولا با رئیس جمهور سابق هیچ ارتباط مستقیم کاری و اداری نداشته است».

دانشگاه علوم اسلامی رضوی از رامین دعوت کرده تا روز سه شنبه تحت عنوان «فراز و فرود احمدی نژاد در جریان انقلاب» سخنرانی کند.

سایت احمدی نژاد در این باره نوشته: «با اینکه فرد مزبور دارای مدرک دکترا نیست در آگهی تبلیغاتی مزبور از وی به عنوان دکتر محمدعلی رامین یاد شده است».

شهرت رامین به دلیل 9 لغو امتیاز، 15 توقیف و 61 تذکر کتبی بود که در حدود 13 ماه حضور به عنوان معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به نشریات ایرانی داد که رکوردی در نوع خود به شمار می‌آید.