یک کبوترباز در تهران کودکی 11 ساله‌ را پس از آزار با ضربات چاقو کشت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

یک کودک یازده‌ساله در تهران که برای دیدن کبوترها به خانه همسایه رفته بود، پس از آنکه مورد آزار قرار گرفت، با ضربات چاقوی مرد کبوترباز معتاد کشته شد.

پایگاه خبرآنلاین روز دوشنبه 19 مارس 2018 گزارش کرد یک کودک یازده‌ساله به نام ابوالفضل زمانی که به قصد دیدن کبوتران همسایه، وارد خانه آنها شده بود، از سوی مرد جوانی مورد آزار قرار گرفته و با ضربات چاقو او را به قتل رسیده است.

براساس این گزارش خانواده کودک 11 ساله‌ای با مراجعه به پلیس تهران اعلام کردند که فرزندشان به نام ابوالفضل مفقود شده است. عکس و تصاویر ابوالفضل بلافاصله در فضای مجازی منتشر شد و از مردم درخواست کمک شد. در خلال تحقیقات پلیس و جستجوی همسایه‌ها، مرد جوانی به ماموران گفت که یکی از همسایه‌ها را دیده است که با پسر نوجوانی در حال رفتن به خانه است و از آنجا که این پسر معتاد و سابقه خوبی ندارد، احتمال می‌دهد آن فرد کودک گمشده باشد.

ماموران به این مرد جوان که ادعا کرده بود کودک گمشده را دیده، مظنون شده، او را بازداشت و به پلیس آگاهی منتقل کردند. متهم ساعتی بعد به قتل کودک همسایه اعتراف کرد.

قاتل درباره ماجرا گفت: «کودک را به بهانه نشان دادن کبوتر به خانه آورده و مورد آزار و اذیت قرار دادم، سپس کودک را خفته و با چاقو به قتل رساندم. بعد هم جسدش را داخل چمدانی قرار دادم. چون نمی‌تواستم به تنهایی کار را پیش ببرم، با برادرم موضوع را درمیان گذاشته و دونفری با خودرو جسد را به بیابان‌های تهران قم برده و رها کردیم.»

خبرآنلاین در ادامه گزارش کرد در نتیجه اعترافات قاتل، جسد کودک کشف شد و محاکمه قاتل کودک 11 ساله به زودی آغاز خواهد شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید