تهدید روحانی در مجلس: ناگزیرمان نکنید عدم کفایت سیاسی‌تان را وسط بکشیم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

احمد سالک نماینده اصولگرای مجلس ایران از اصفهان عضو جامعه روحانیت مبارز، سه‌شنبه 6 مارس، حسن روحانی رئیس جمهوری این کشور را تهدید به استیضاح یا اعلام عدم کفایت سیاسی کرد.

به گزارش خبرآنلاین، سالک در تذکری در پایان جلسه سه‌شنبه مجلس خطاب به حسن روحانی گفت: «آقای روحانی! شما با حاشیه سازی‎های هفتگی نمی‎توانید از وظایف و ماموریت هایتان جدا شوید، پس چگونه پاسخ نارسایی ها در اشتغال و تبعیض و فساد اداری می دهید؟»

او خطاب به روحانی ادامه داد: «در طول دو دولتتان بالغ بر 50 مورد به مردم توهین کرده و در روز 22 بهمن موضوع رفراندوم را مطرح کرده‎اید. شما در مقاطع مختلف، مخالفین خود را بی عقل، بی سواد و ترسو و بزدل و جاهل به دین معرفی می کنید. این روند مناسبی در شان ریاست جمهوری نیست. اگر این روند را دنبال کنید یا پای استیضاح شما و یا اجرای عدم کفایت سیاسی شما را وسط می‎کشیم».

سالک در پایان گفت: «آقای رئیس جمهور، شما باید عامل اتحاد میان دولت و ملت باشید نه عدم آن».

حسن روحانی در سخنرانی سالروز پیروزی انقلاب ایران گفت که می‌توان برپایه قانون اساسی، در مسائل مورد اختلاف، همه‌پرسی برگزار کرد.

رئیس جمهوری ایران اخیرا هم در یکی از سخنرانی‌های خود که اعتراض منتقدانش را در پی داشت، گفت: «گر در سال 92 می‌گفتیم در سال 95 تورم تک رقمی خواهیم داشت، شاید حتی باور آن برای بعضی از مدیران و مسئولان بانکی نیز سخت بود، این دستاورد بزرگ باید حفظ شود، البته بی خبر نیستم؛ برخی به بهانه مخالفت با دولت به امید و آینده ملت ضربه می زنند که البته این اقدامات بر مبنای کم‌عقلی و کمبود عقل است و گر نه مخالفت با دولت معنایی ندارد. مبارزه با دولت به معنای مبارزه با منافع ملی و ضربه زدن به امید و اعتماد مردم است».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید