.
.
.

عکس.. تصادف عمدی یک موتورسوار با دختر دوچرخه سوار قمی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

یک موتور سوار یکشنبه 8 ژانویه در قم به طور عمد به یک دختر دوچرخه سوار تصادف کرد و باعث آسیب دیدگی شدید او شد. به گزارش سایت «قم اسپورت» بعد از ظهر یکشنبه در خیابان خاکفرج قم ، یگ موتور سوار به صورت عمد از پشت با یک دختر دوچرخه سوار تصادف می‌کند. این دختر هم تعادل خود را از دست می‌دهد و از ناحیه صورت و سر به شدت آسیب می‌بیند.

بنا بر این گزارش، این دختر درباره حادثه می‌گوید: «داشتم با آرامش کنار خیابان به سمت منزل رکاب می زدم اما ناگهان ضربه‌ای رو حس کردم دیگه نفهمیدم که چه اتفاقی افتاد. تا اینکه صدای کسی رو شنیدم که می‌گفت خانم خانم... و به هوش اومدم».

او ادامه می‌دهد: «بلندم کردن نشوندنم روی جدول کنار خیابون. گفتم چی شده؟ گفتن تصادف کردی. گفتم چرا ؟ با کی؟ گفت یه موتورسوار عمدا بهت زد و فرار کرد. یهو دوچرخه رو دیدم یادم اومد داشتم رکاب میزدم. بعد از درد کتف و شونه و دستم زدم زیر گریه».

دختر دوچرخه سوار از لحظه تصادف چیزی را به خاطر ندارد. پس از این اتفاق بوده که پلیس و آمبولانس وارد کار می‌شوند و دوچرخه سوار به بیمارستان منتقل می‌شود.

این دختر دوچرخه سوار که نامش در گزارش یاد نشده می‌گوید: «صورتم که داغون شده. دستم شکسته. کتف و شونه و گردن و زانومم درد میکنه. سرمم که خیلی درد میکنه نمیدونم کی بود. داداشم رفته محل تصادف ولی کسی رو پیدا نکرده. شکایتم امروز داداشم رفته. کارشو راه ننداختن. دوچرخمم ندادن».