فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • مریم رجوی: این قیام ناقوس سرنگونی دیکتاتوری سراپا فساد آخوندی و طلوع آزادی است

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  مریم رجوی، یکی از رهبران برجسته سازمان مجاهدین خلق ایران و عضو رهبری شورای ملی مقاومت ایران، طی پیامی به مردم کرمانشاه و دیگر شهرهایی ایران که عليه رژیم ایران شعار دادند، پیام فرستاد و از قیام آنها حمایت کرد.

  رجوی در این پیام گفت:« دیروز مشهد، امروز کرمانشاه و فردا سراسر ایران، این قیام ناقوس سرنگونی دیکتاتوری سراپا فساد آخوندی و طلوع دموکراسی، عدالت و حاکمیت مردمی را به صدا در آورده است».

  عضو برجسته رهبری مجاهدین خلق عموم مردم به‌ویژه جوانان و زنان در سراسر کشور را به پیوستن به قیام «نه به گرانی» فراخواند و گفت: «دیکتاتوری فاسد و رو به زوال آخوندها در مقابل اتحاد و همبستگی ملی و مقاومت و پایداری و استمرار قیام‌‌های حق‌طلبانه شما، بدون تردید شکست خواهد خورد».

  .


  وی افزود: «پرونده چهار دهه حکومت ملایان چیزی جز گرانی و فقر و فساد، شکنجه و اعدام و کشتار و جنگ‌افروزی نیست. بخش عمده سرمایه‌های مردم، از جمله پولهای آزاد شده در توافق اتمی صرف ماشین سرکوب و اختناق و صدور تروریسم و جنگ‌افروزی می‌شود یا توسط سرکردگان رژیم چپاول می‌شود. سرنگونی فاشیسم دینی اولین قدم برای برون‌رفت از بحرانی است که هر روز تشدید می‌شود».


  وی گفت: «رژیم آخوندی هیچ آینده‌یی ندارد، سرمایه‌گذاری روی آن محکوم به شکست است و زمان آنست که جامعه جهانی سرنوشت خود را به این رژیم گره نزند و مقاومت مردم ایران برای سرنگونی آن به‌رسمیت بشناسند».مريم رجوی همچنین از طریق شبکه توئیتر با زبان‌های فارسی عربی انگلیسی و فرانسوی از تظاهرات اعتراضی مردم ایران علیه فساد فقر و بیکاری حمایت کرد .


  او طی پیامی از شبکه توییتر از تظاهرات مردم شیراز، رشت، تهران، مشهد، کرمانشاه و دیگر شهرهای ایران حمایت کرده و خواستار ادامه قیام حمایت عموم ملت ایران از از شهرهای قیام کرده ایران شد.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران