.
.
.

ويديو..شعار معترضان مال‌باخته علیه رهبر ایران: سیدعلی حیا کن، حکومتو رها کن

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

كاربران شبكه‌هاى اجتماعى ويديويى از مال باختگان مؤسسات مالى مرتبط با دولت ايران يا سپاه پاسداران منتشر كرده اند كه نشان مى دهد آنان رهبر نظام ايران را مسئول اين بحران دانسته و خواستار بركنارى او شدند.

طبق ويديوى منتشر شده ، مال باختگان با تجمع در نمایشگاه مطبوعات روز جمعه ، شعار می دادند: «سیدعلی حیا کن / حکومتو رها کن».

اين دسته از مردم که اموال خود را به اميد سود نا چندان به اين مؤسسات داده بودند اخيرا با اعلام ورشكستگى اين نهادهاى مالى از پس گرفتن پولهايشان نا اميد شده و علنا علیه رهبری جمهوری اسلامی شعار می دهند.


هفته گذشته نماینده مردم زنجان در مجلس ايران با تاکید ۱۸۰ نماینده مجلس بر لزوم اعلام وصول سوال درمورد وضعیت موسسات مالی و اعتباری از رییس‌جمهوری، از اختلاف‌نظر نمایندگان و رییس مجلس در رابطه با نحوه پیگیری موضوع سخن گفت و با اشاره به ارائه گزارش مطهری به لاریجانی برای ارجاع سوال به کمیسیون اقتصادی، از صدور مصوبه شورای‌عالی امنیت ملی برای ممانعت از پخش صدای سپرده‌گذاران از صداوسیما خبر داد.

علی وقف‌چی اعلام کرده بود كه "شورای‌عالی امنیت ملی مصوبه‌ای را به تصویب رسانده که به‌موجب آن، صداوسیما مانع از پخش صدای سپرده‌گذاران از طریق رسانه ملی شود.