فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • تصویری.. امیر تتلو حجاب به سر کرد

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  امیرحسین مقصودلو معروف به «امیر تتلو» تصاویر عجیبی از خود را با عنوان «با حجاب بودن اصلا کار سختی نیست» در اینستاگرامش منتشر کرد.

  «امیر تتلو» خواننده جنجالی رپ ایرانی است که سال‌ها با عنوان خواننده زیرزمینی شناخته می‌شد. او در سال‌های اخیر خبر ساز شده است. حساب کاربری‌اش در شبکه اجتماعی اینستاگرام پر مخاطب است و بیش از 4 میلیون فالور دارد. گاهی پست‌ها و تصاویری که منتشر می‌کند، جنجال می‌آفریند.

  ورود «امیر تتلو» به صحنه سیاست، باعث آغاز فاز جدیدی از خبرسازی او شد. او تنها خواننده ایرانی بود که بر روی عرشه یک ناو ایرانی در خلیج، ترانه‌ای به سود فعالیت هسته‌ای ایران خواند.

  تتلو 2 شهریور 1395 بازداشت شد. البته او پیش از این هم یک بار بازداشت شده بود اما دوره بازداتش اولش طولانی نبود و چندان خبر ساز نشده بود.

  چند روز قبل از بازداشت دوم وی به دادسرا احضار شده بود. او پس از 62 روز به قید وثیقه آزاد شد. 15 آبان 1395 دادستان تهران اعلام کرد یکی از خوانندگان زیرزمینی به اتهام «تشویق جوانان به فساد و فحشا» به تحمل 10 سال حبس و 74 ضربه شلاق محکوم شده ولی به دلیل رضایت یکی از شاکیان نصف مجازات او بخشیده شده است. رسانه‌ها نوشتند که این خواننده تتلو است. معاون هنری وزیر ارشاد ایران هم اعلام کرد محکومیت تتلو به خاطر فعالیت هنریش نبوده است.

  تتلو بهار 1396 اعلام کرد از آنجا که اطلاعات سیاسی ندارد، یکی از دوستان وی که در «اطلاعات سپاه» کار می‌کند و اطلاعات سیاسی خوبی دارد، مطالب سیاسی را برای او «فوروارد» می‌کند و او هم آن را به کانال تلگرام خود ارسال می‌کند.

  در ماه‌های اخیر تتلو جنجال برانگیزتر شده است. او در دوره تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری، به مشهد رفت و با ابراهیم رئیسی نامزد اصولگرای انتخابات ریاست‌جمهوری دیدار و حمایتش را از او اعلام کرد. اخیرا هم در یکی از برنامه‌های خبرگزاری‌ فارس نزدیک به سپاه پاسداران، به عنوان مهمان ویژه مشارکت کرد.

  از جمله پست‌های جنجالی اخیر او به ماجرای «آتنا اصلانی» کودک 7 ساله ایرانی باز می‌گردد که پس از قرار گرفتن در معرض تجاوز، کشته شد. «امیر تتلو» در اینستاگرام نوشت:

  «تصويراى لعنتى ! تصميماى شهوتى !! من جغد بيدارى بودم كه همه فقط تردم [طردم] كردن … !! اينها گناه پدر و مادر و بد حجابى هستن. صد دفعه گفتم حجاب مهمه حتى واسه بچه كوچيک. والله به خدا اين بچه اگه حجاب داشت شهوت و چشم بد دنبالش نميوفتاد. مردم !! چشماتون رو باز كنيد. جورى كه بچه هاى امروز حرف ميزنن و برخورد ميكنن يعنى به تكامل ذهنى رسيدن و بايد حجاب داشته باشن تا در خطر نباشن».

  خانواده آتنا اصلانی از تتلو به خاطر این پست به دادگاه شکایت کردند.


  تبلیغات

  برگزیده های کاربران