فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • ايران نيروهاى امريكايى را در منطقه تهديد كرد

  منبع: دبی.العربیه، فارسی

  سرلشكر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح پايگاه ها و نيروهاى امريكايى در منطقه را در صورت قرار دادن سپاه پاسداران در ليست گروهههاى تروريستى، تهديد كرد.

  به گزارش "تسنيم" به نقل از روابط عمومی حوزه ریاست ستادکل نیروهای مسلح، باقری در همایش فرماندهان نیروی زمینی سپاه پاسداران، روز دوشنبه در مشهد، گفت: " هم‌‌ردیف شمردن سپاه با گروه‌های تروریستی "ریسک بزرگی برای آمریکا و پایگاه‌هایش" است.

  رئیس ستادکل نیروهای مسلح ايران ضمن دفاع از دخالت نظامى ايران در كشورهاى منطقه به سخنان اخیر مقامات نظامی آمریکایی درباره " ضرورت تغییر نظام در ایران " اشاره كرده و گفته " مقامات آمریکایی قدری عاقلانه‌تر، سنجیده‌تر و پخته‌تر نسبت به دیگر کشورها آن‌هم کشور مقتدری مانند ایران که با سربلندی و صلابت برابر تمامی توطئه‌ها ایستادگی کرده صحبت کنند و بیش از این با آبروی نداشته خود بازی نکنند".

  باقرى تحریم‌های جدید امريكا علیه ایران و به‌ویژه سپاه پاسداران را " در زمره محاسبات غلط آمریکایی‌ها نسبت به جمهوری اسلامی " محسوب كرده و آنها را بو اهميت دانسته است.

  وی تهديد كرده داد: هم‌ردیف شمردن سپاه با گروه‌های تروریستی و جاری کردن تحریم‌های مشابه آنان برای سپاه ریسک بزرگی برای آمریکا و پایگاه‌ها و نیروهای مستقر آنها در منطقه است."

  رئیس ستادکل نیروهای مسلح ايران با اشاره به توصیه مجامع قانونگذاری آمریکا برای در نظر گرفتن احتیاط و عمق بیشتر نسبت به تصمیم‌گیری در خصوص اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران تأکید کرد: قدرت موشکی جمهوری اسلامی ایران دفاعی است و هرگز قابل معامله و مذاکره در هیچ سطحی نیست."

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران