فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • ویدیو.. سوت، کف و شادی پس از اعلام خبر دستگیری برادر روحانی در جشن خبرگزاری فارس

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  مجری جشن نخستین سالگر تاسیس «فارس پلاس» وابسته به خبرگزاری فارس نزدیک به سپاه پاسداران ایران خبر دستگیری حسین فریدون برادر حسن روحانی رئیس جمهوری ایران را اعلام کرد. این اعلام با سوت، کف و شادی حاضران روبرو شد.

  فیلمی ویدیویی از این لحظه منتشر شده است. این جشن روز یکشنبه 16 ژوئیه برگزار شد.

  غلامحسين محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضائیه ایران، در کنفرانس خبری روز یکشنبه 16 ژوئیه خود، خبر بازداشت حسین فریدون برادر و دستیار رئیس جمهوری ایران را اعلام کرد.

  شبکه خبر تلویزیون رسوی ایران گفت که حسین فریدون روز شنبه احضار شده بود اما چون نتوانست «قرار» را تامین کند، به زندان معرفی شد.

  او در عین حال تاکید کرد که قرار بازداشت موقتی برای حسین فریدون صادر نشده و اگر بتواند مبلغ وثیقه را تامین کند، آزاد خواهد شد.
  اژه‌ای اتهام برادر حسن روحانی را «مسائل مالی» عنوان کرد.

  طرح برخی اتهامات مالی علیه حسین فریدون از دو سال پیش از سوی رسانه‌ها و چهره‌های اصولگرا مطرح شد. طرح این اتهام‌ها در دوران رقابت‌های دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اخیر ایران به اوج خود رسید.

  در سومین دوره مناظره‌های نامزدهای انتخابات٬ ابراهیم رئیسی٬ رقیب اصولگرای حسن روحانی خطاب به وی گفت: «آقای روحانی شما من را می‌شناسید، من سخن واهی بر زبان نمی‌رانم؛ این مسئله فساد نزدیکان شما را معاون اول قوه قضاییه و دادستان کل کشور در دفترتان صحبت کردند و مدارک و اسناد کامل به شما دادند که نزدیکترین فرد به شما دچار مشکلات میلیونی هستند».

  برخی از نمایندگان مجلس ایران هم چند بار، با متهم کردند حسین فریدون به ارتباط با بدهکاران بانکی، خواستار برخورد قضایی با او شده بودند.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران