فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • واكنش سپاه به انتشار بيانيه منسوب به سليمانى درباره انتخابات

  منبع: دبی.العربیه

  سپاه پاسداران نسبت به انتشار بیانیه منسوب به قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسدران ایران، درباره بى طرفى وى در انتخابات، واكنش نشان داده و آن را تكذيب كرد.

  رمضان شريف سخنگوی سپاه پاسداران ایران با اعلام اينكه هرگونه موضع‌گیری‌ فرماندهان سپاه باید از طریق روابط عمومی این نهاد انجام شود به گزارش خبرگزاری فارس گفت: بنا بر روش همیشگی سپاه پاسداران، هرگونه موضع‌گیری‌های از این دست توسط فرماندهان در موارد مختلف، توسط روابط عمومی و یا سخنگوی سپاه اعلام شده و غیر از آن هر مطلبی فاقد ارزش است و به شدت تکذیب می شود.

  کانال تلگرامی روزنامه ایران، نزدیک به دولت حسن روحانی، شامگاه پنج‌شنبه بیانیه ای از فرمانده نیروی سپاه قدس ایران منتشر کرد که در آن تاکید شده بود، قاسم سلیمانی از هیچ نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت نکرده است.

  وب‌سایت‌های نزدیک به حسن روحانی در روزهای گذشته تصاویری را منتشر کردند که در آنها از عکس قاسم سلیمانی به همراه ابراهیم رئیسی در برخی از پوسترهای تبلیغاتی استفاده شده بود.

  رسانه هاى نزديك به سپاه نيز با هجوم به دولت روحانى ، نوشته اند كه " روزنامه دولتی ایران در شب انتخابات، طی اقدامی عجیب اقدام به انتشار یک بیانیه انتخاباتی جعلی به نام فرمانده نیروی قدس سپاه کرد.

  وبسايت مشرق، گزارش داده كه کانال تلگرامی روزنامه دولت (ایران) ساعتی قبل اقدام به انتشار بیانیه انتخاباتی جعلی به نام سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه کرد.

  به گزارش اين وبسايت در این بیانیه جعلی ضمن انتساب مطالب جهت دار به فرمانده سپاه قدس، شعار انتخاباتی حسن روحانی نیز گنجانده شده است".

  سپاه پاسداران نسبت به انتشار بیانیه منسوب به قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس، درباره بى طرفى وى در انتخابات،واكنش نشان داده و آن را تكذيب كرد.


  رمضان شريف سخنگوی سپاه پاسداران ایران اعلام كرد که هرگونه موضع‌گیری‌ فرماندهان سپاه باید ازطریق روابط عمومی این نهاد انجام شود.

  تبلیغات