فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • مجلس ایران دیدار رئیسی با نماینده پوتین را بررسی می‌کند

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  علیرضا رحیمی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی دیدار نماینده ولادمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه با ابراهیم رئیسی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را منجر به ایجاد شائبه دخالت در انتخابات ارزیابی کرد و گفت در جلسه روز یکشنبه کمیسیون امنیت داخلی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، این موضوع مطرح خواهد شد.

  به گزارش خبرگزاری ایسنا، علیرضا رحیمی، نماینده مردم تهران روز جمعه 22 آوریل در این باره افزود: «با توجه به اینکه دیدار مقامات خارجی با مسئولان جمهوری اسلامی ایران باید بر اساس تشریفات خاصی صورت گیرد و لازم است تا در چهارچوب پروتکل تشریفاتی این کار انجام شود، وزارت امور خارجه باید دراین‌باره توضیح دهد و مطرح کند که برای انجام این دیدار چه چیزی را در نظر گرفته است».

  وی اضافه کرد: «درصورتی‌که دیدار مورد اشاره بر اساس تبلیغات انتخاباتی صورت گرفته و خارج از پروتکل محقق شده باشد که به نظر می‌رسد در چهارچوب برنامه‌های انتخاباتی می‌گنجد، باید وزارت خارجه درباره آن توضیح دهند که آقای رئیسی چه مبنایی را برای آن مدنظر داشته است».

  ابراهیم رئیسی روز پنج‌شنبه با رستم مینیخانوف رئیس‌جمهور تاتارستان و نماینده ویژه ولادیمیر پوتین در امور ادیان مذهبی دیدار و گفت‌وگو کرد.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران