.
.
.

الله کرم هنگام ثبت‌نام بدون شناسنامه در انتخابات شوراها گفت: الگوی من حزب‌الله لبنان است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

حسین الله کرم فعال سیاسی اصولگرا و رئیس کنونی شورای هماهنگی گروه موسوم به «حزب‌الله ایران»، ضمن اعلام قصد خود برای مشارکت در رقابت‌های انتخاباتی شورای شهر تهران گفته است که الگوی مدیریت او «حزب‌الله لبنان» است.

او البته بدون شناسنامه برای ثبت‌نام رفته بود که باعث شد در این کار موفق نشود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، سه‌شنبه 21 مارس در دومین روز ثبت نام از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، حسین الله‌کرم برای ثبت‌نام در انتخابات شوراها وارد فرمانداری تهران شد.

او شعار خود را اتحاد برای آبادانی و خدمت اعلام کرد و گفت: «در انتخابات شوراها به صورت مستقل شرکت کرده‌ام».

الله کرم تاکید کرد: «من دکترای مدیریت استراتژیک دارم و شهرداری نیازمند این مدیریت است. جامعه کنونی سیاست‌زده است این جامعه باید به اصل خودش برگردد».

او افزود: «الگوی ما حزب الله لبنان است که در کارهای خدماتی و اجتماعی دست دارد و جدا از مشی سیاسی این رویکرد تاکنون در شورای شهر نبوده و من قصد دارم این نوع مدیریت را به شورای شهر بیاورم. از ابتدا تا به امروز جای مدیریت استراتژیک در شوراها خالی بوده است و قصد دارم این مدیریت را احیا کنم».

به دلیل اینکه الله کرم شناسنامه خود را به همراه نداشت موفق به ثبت‌نام نشد.

او گفت: «شور و هیجان انتخابات بسیار مهم است و قصد دارم یکشنبه برای ثبت نام بیایم چراکه روز آخر هیجان‌انگیز است».

در دوران ریاست جمهوری سید محمد خاتمی رئیس جمهوری اصلاح طلب ایران، الله کرم اغلب توسط رسانه‌های اصلاح طلب به عنوان عامل اصلی گروه موسوم به فشار معرفی شد.

چند سال پس از آن، الله‌کرم با طرح نوسازی معنوی حزب‌الله به عرصه سیاسی بازگشت و با ایجاد جلسات منظم و برنامه‌ریزی توانست سازماندهی جدیدی را بنیان دهد. وی در دوران انتخابات ریاست جمهوری پس از خاتمی تلاش فراوانی در جهت مطرح کردن محمود احمدی‌نژاد به عنوان رئیس‌جمهور داشت.

اصلاح‌طلبان، الله کرم را متهم به نقش در بسیاری اقدامات تشنج آفرین دیگر می‌کنند.

اتحادیه اروپا 13 آوریل 2011، 32 مقام ایرانی از جمله حسین الله‌کرم را به دلیل نقشی که در نقض گسترده و شدید حقوق شهروندان ایرانی داشته‌اند، از ورود به کشورهای این اتحادیه محروم کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم