.
.
.

فحاشی وزیر بهداشت دولت روحانی به یک فرماندار محلی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

سيد حسن قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت با "بی‌شعور" خواندن فرماندار بدره در استان ایلام، او را تهدید کرد که اجازه نخواهد داد یک روز دیگر در مسئولیتش باقی بماند. فرماندار بدره از وزیر بهداشت برای این شهرستان درخواست نیرو و امکانات کرده بود.

به گزارش تابناک، سید حسن قاضی‌زاده هاشمی در سفر به شهرستان بدره در استان ایلام، پس از مواجه شدن با درخواست‌های مقامات محلی، دچار عصبانیت شد و در حضور «محمد رضا مرواريد» استاندار ایلام و «شادمهرکاظم زاده» نماینده بدره در مجلس ایران، خطاب به یکی از آنها گفت: «تو غلط كردي كه نماينده مردمی، اگر گذاشتم يک روز بماني اينجا بي شعور!»

خبرگزاری تسنیم، فرد مورد خطاب وزیر بهداشت را فرماندار شهرستان بدره معرفی کرده است. به گزارش تسنیم فرماندار بدره درخواست نیرو و امکانات را برای شهرستان بدره از وزیر بهداشت داشته ‌که قاضی‌زاده هاشمی نیز خطاب به مرادحاصلی فرماندار بدره گفته: «شما خودتان نماینده دولت هستید و باید مشکلات را پیگیری و برطرف کنید.» در ادامه گزارش تسنیم آمده است : «در نهایت بین فرماندار بدره و وزیر بهداشت درگیری لفظی پیش می‌آید که این درگیری ‌با وساطت استاندار ایلام پایان می‌یابد.»

به نظر می‌آید فرماندار شهرستان بدره از وزیر بهداشت درخواست تاسیس بیمارستان در این شهرستان را داشته است. قاضی‌زاده پس از شهرستان بدره، به دهلران سفر کرده و در سخنان در دهلران به مشکل و درخواست مردم بدره مبنی بر احداث بیمارستان اشاره کرده و گفت: «به دلیل کم بودن جمعیت بدره نمی‌توان فعلا در این شهرستان بیمارستان احداث کرد.»

شهرستان بدره یکی از ده شهرستان استان ایلام است و در فاصله 70 کیلومتری مرکز استان واقع شده است. براساس سرشماری سال 1392 این شهرستان حدود 17 هزار نفر جمعیت و 625 کیلومتر مربع مساحت دارد.