فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • ابهام در نامزدی حسن روحانی برای انتخابات ریاست‌جمهوری ایران

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  محمد علی نجفی مشاور اقتصادی رئیس جمهوری ایران اعلام کرد که حسن روحانی هنوز تصمیم قطعی درباره نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری نگرفته است.

  به گزارش رسانه‌های ایران، نجفی چهارشنبه 1 مارس در کنفرانس خبری گفت: «تاکنون روحانی صراحتا در مورد تصمیم خود درباره ریاست جمهوری صحبتی نداشته است».

  محمدعلی نجفی که در حاشیه جلسه هیات سخن می‌گفت اظهار کرد: «ما امیدواریم و تقاضا هم داریم که آقای روحانی وارد انتخابات شود، چون دولت اقدامات و زیرساخت‌هایی را ایجاد کرده که برای به نتیجه رسیدن آن 4 سال زمان نیاز است، بنابراین لازم است دولت دوم آقای روحانی هم تشکیل شود».

  وی همچنین در پاسخ به این سوال که دیدگاه شما در مورد حضور چند کاندیدای جانبی در کنار روحانی چیست؟ تصریح کرد: «عده‌ای معتقدند تا زمان انتخابات ممکن است هزار اتفاق بیفتد و مسائل پیش بینی نشده ای رخ دهد، بنابراین در کنار آقای روحانی که گزینه اصلی است باید گزینه جانبی هم داشت».

  او افزود: «دیدگاه دیگر می‌گوید حضور آقای روحانی به تنهایی کفایت می‌کند. الان استراتژی رقبای روحانی تخریب دولت است. کاندیداهای احتمالی انتخابات تاکنون حتی یک جمله درباره آنچه می‌خواهد انجام دهد نگفته است. فقط دنبال تخریب دولت هستند که من معتقدم آقای روحانی به تنهایی می‌تواند پاسخ همه انتقادها را بدهد. در واقع یکی مرد جنگی به از صد هزار. فکر می‌کنم نظر آقای روحانی هم همین باشد که یک نفری بیاید».

  نجفی همچنین در پاسخ به این سوال که شما در ستاد انتخابات حسن روحانی چه سمتی دارد گفت: «هنوز ستادی ایجاد نشده است».

  این سخنان نجفی در حالی ایراد می‌شود که 21 دسامبر گذشته، حسن روحانی برای نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت نام کرده بود.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران