تجمع مردم اهواز در مقابل استانداری در اعتراض به قطعی مکرر آب و برق

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

منابع رسانه‌ای روز دوشنبه 13 فوریه 2017 از تجمع مردم اهواز در اعتراض به آلودگی هوا و قطعی آب و برق در مقابل ساختمان استانداری در این شهر خبر دادند.

طبق این گزارش به دنبال قطع مکرر آب و برق و آلودگی هوا در شهرهای استان جمعی از مردم و هواداران محیط زیست در شهر اهواز به خاطر استمرار آلودگی ناشی از گرد و غبار و نیز قطع شدن مکرر آب و برق در شهرهای مختلف استان جلوی ساختمان استانداری دست به تجمع اعتراضی زدند.

طبق گزارش رسانه‌ها مردم معترض با سر دادن شعارهای «ابتکار دروغگو استعفا استعفا» و «مسئول بی کفایت اخراج باید گردد»، علیه بی‌توجهی مسئولان دولتی به مشکلات مردم از قبیل قطعی آب و برق و آلودگی هوا اعتراض کردند.

به گفته منابع رسانه‌ای این تجمع مسالمت‌آمیز و خودجوش مردمی از بعد از ظهر روز دوشنبه 13 فوریه آغاز شد.

شرکت کننده‌گان در این تجمع اعتراضی مدنی در گفت‌وگو با برخی از فعالان محیط زیست گفته‌اند که آنها مصمم هستند که چنین تجمع‌های اعتراض آمیز را تا پاسخ گرفتن برای خواسته‌هایشان، ادامه دهند.

طی روزهای گذشته مردم شهر اهواز و دیگر شهرهای استان از افزایش میزان آلودگی ناشی از گرد و غبار و همچنین قطعی مکرر آب و برق در شهرهای مختلف رنج بردند که این وضعیت همچنان ادامه دارد.

معضل گرد و غبار و قطعی آب و برق طی هفته‌های گذشته به حدی بالا بود که باعث تعطیلی مدارس، بانک‌ها و دوائر دولتی در 11 شهر منطقه شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید