ملانیا ترامپ خواستار دریافت 150 میلیون دلار غرامت از دیلی‌میل شد

این روزنامه ادعا کرده بود، یک آژانس مدلینگ، ملانیا را به مردان ثروتمند اجاره می‌داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا با شکایت از روزنامه بریتانیایی دیلی‌میل، خواستار دریافت 150 میلیون دلار غرامت شد. این روزنامه كه از مطبوعات زرد به شمار می‌رود در مقاله‌ای ادعا کرده بود، یک آژانس مدلینگ، ملانیا را برای همراهی مردان ثروتمند اجاره می‌داده است.

به گزارش واشنگتن‌پست، وکلای بانوی اول ترامپ گفته‌اند اتهاماتی که دیلی‌میل به ملانیا ترامپ زده، باعث کاهش ارزش تجاری برند ملانیا و از دست رفتن فرصت‌های تجاری سودآوری شده است.

روزنامه دیلی‌میل مقاله‌ای به قلم "گریفین تراپلی" بلاگر 70 ساله اهل مریلند منتشر کرده و در آن به نقل از یک مجله چاپ اسلوونی ادعا شده است که ملانیا قبلا در یک آژانس مدلینگ مشغول به کار بوده که این آژانس ملانیا را برای همراهی مردان ثروتمند، اجاره می‌داده است. این توصیف می‌تواند این معنا را نیز داشته باشد که بانوی اول آمریکا، پیش از این یک "کارگر جنسی" بوده است.

وکلای ترامپ بر این باورند، در نتیجه اتهامات و دروغ‌پراکنی دیلی‌میل، ملانیا که یک چهره مشهور و یک مدل سابق است، امکان راه‌اندازی برند خود در سطح جهان را از دست داده و شانس کسب میلیون‌ها دلار از او گرفته شده است. او تصمیم داشت با توسعه برند تجاری خود، به عرصه تولید پوشاک، عطر و زیورآلات وارد شود.

هفته گذشته قاضی دادگاهی در مریلند، شکایت ملانیا ترامپ را رد کرد، با اینحال وکلای ملانیا این‌بار شکایت خود را در نیویورک به ثبت رساندند.

دویتچه وله گزارش کرده است، دیلی‌میل پس از شکایت ملانیا ترامپ مطالب خود درباره او را از صفحات اینترنتی‌اش حذف و در نسخه آنلاین خود اطلاعیه‌ای در این باره منتشر کرد. در بیانیه دیلی‌میل تصریح شد که اگر چنین برداشتی به وجود آمده که ملانیا ترامپ در صنعت سکس و یا به عنوان همراه مردان مشهور مشغول به کار بوده، این روزنامه بابت آن متاسف است. این روزنامه همچنین نوشت چیزهایی که در مطلب مورد اشاره منتشر شده تنها می‌تواند ایراد اتهام باشد اما هرگز تایید نشده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید