یک فرمانده سپاه: «غلط‌نامه» ظریف باید جلوی دوربین خوانده شود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

سعید قاسمی از فرماندهان سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران می‌گوید که «غلط‌نامه» محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران، باید جلوی دوربین خوانده شود. او همچنین خواستار اعدام میرحسین موسوی و مهدی کروبی دو تن از رهبران اصلاح طلبان ایران شد.

به گزارش سایت رجا نیوز، قاسمی پنجشنبه ۲۲ دسامبر با اشاره به سخنان درز رفته وزیر امور خارجه ایران در این باره افزود: «همانطور که دیپلماسی خنده، دیپلماسی ایمیلی و دیپلماسی بالکنی در هتل‌ گوتنبرگ علنی بود اعتراف به اشتباه‌ اعتماد به آمریکا هم باید علنی و رسمی باشد.»

پیش از این جواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران فاش کرده بود که محمد جواد ظریف با حضور در جلسه این کمیسیون به اشتباهات خود در مذاکرات هسته‌ای با غرب اعتراف کرده است.

به گفته قدوسی، ظریف در این جلسه، با گفتن «من اعتراف می‌کنم اشتباه کردم» و «این اشتباه بزرگی بوده که من کرده‌ام» پاسخ اعضای کمیسیون را داد.

قدوسی با اشاره به قدم‌زدن‌های ظریف و کری در ژنو و در حین مذاکرات هسته‌ای، از ظریف نقل کرد: «به جان کری بعد از نقض اخیر که درخواست مذاکره در ایتالیا را داشت گفتم: شما کاری کردید که حضور من با شما در یک شهر غیرممکن است.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید