موش‌های بیمارستانی در رشت، بخش‌هایی از یک جسد را خوردند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

روزنامه دنیای اقتصاد به نقل از یک شهروند رشتی گزارش کرد: مسئولان بیمارستان رازی رشت به علت کمبود کمدهای مخصوص نگهداری جسد در سردخانه این بیمارستان، جسد خواهرش را در کف زمین سردخانه گذاشته‌اند و این امر موجب شده که موش‌ها بخشی از جسد را بخورند.

این شهروند گفت: "موش بخشی از گوش ها، صورت و دستان خواهر ۴۹ ساله اش را که جمعه گذشته به علت بیماری در بیمارستان رازی رشت درگذشت خورده است."

او با بیان اینکه جسد خواهرش بعد از طی مراحل قانونی دیروز دفن شد، افزود: کارشناسان اداره کل پزشکی قانونی گیلان هم به مشکوک بودن زخم های صورت و دستان جسد خواهرم اذعان کردند.

رئیس بیمارستان رازی رشت نیز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت : تیم ویژه ای برای بررسی علل زخم های موجود در جسد زن ۴۹ ساله رشتی تشکیل شده است.اظهار نظر در خصوص این مساله منوط به بررسی دقیق کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی و پزشکی قانونی است.

مدیرکل پزشکی قانونی هم با بیان اینکه زخم های موجود در صورت ، دستان و گوش های جسد این زن مشاهده شده و مشکوک است گفت: کارشناسان این اداره کل در حال بررسی موضوع هستند.

به طور معمول هر چند مدت یک‌بار وضعیت اجساد مردگان در بیمارستان‌های ایران خبرساز می‌شود. در ابتدای سال جاری بیمارستان گودرز در شهر یزد، جنازه‌ای را به دلیل آنکه خانواده متوفی توان تسویه حساب نداشتند، گرو گرفته و به آنها تحویل نداد. سال گذشته نیز جنازه دو مرد در تهران جابجا شده و بیمارستان یکی از جنازه‌ها را به اشتباه به یک خانواده دیگر تحویل داد و آنها نیز بدون آنکه متوجه موضوع شوند، جنازه را دفن کردند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید