.
.
.

رئیس شورای حزب‌الله تهران 5 وزیر دولت را به ارتباط "غیراخلاقی" با یک زن متهم کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

حسین الله‌کرم رئیس شورای هماهنگی گروه تندروی "حزب الله تهران" در صفحه رسمی خود در اینستاگرام مدعی ارتباط غیراخلاقی یک زن با 5 وزیر کابینه روحانی شد.

به گزارش تابناک به نقل از پایگاه خبری "شهدای ایران"؛ الله‌کرم از زنی به نام آ.چ نام برده است که منجر به استعفای یک وزیر شده است.

حسین الله کرم مدعی شده است که همین زن که "نفوذی و جاسوس" است هم زمان با 4 وزیر دیگر کابینه هم ارتباط داشته است.

الله‌کرم در صفحه خود نوشته: "اعتراف یک جاسوسه به ارتباط غیراخلاقی با 5 وزیر کابینه گفته میشود خانم[آ.چ] که به جرم جاسوسی در بازداشت به سر میبرد در اعترافات جدید خود نام چهار وزیر دیگر روحانی را به زبان آورده و مدعی ارتباط غیراخلاقی با وزرای دولت شده است ؛ اعترافاتی که پرونده‌ی فساد اخلاقی در کابینه را وارد فاز جدیدی کرده است که میتواند منجر به سونامی شرمساری شود. لازم به ذکر است اعترافات[آ.چ] ارتباط غیراخلاقی با علی جنتی منجر به استعفای ایشان (بنا به گفته يكى از نمايندگان مجلس شوراى اسلامى) از وزارت ارشاد شده بود. انشاالله در باره ديگر وزرا صحت نداشته باشد."

پیش از این، محمد حسین رستمی، که خود را مدیر "پایگاه مقاومت سایبری عماریون" معرفی کرده بود، از آفرین چیت‌ساز به عنوان همسر دوم محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران یاد کرده و او را "جاسوسه" نامیده بود. رستمی در فیسبوک خود نوشته بود:" میخوام زلزله سیاسی بندازم… همسر دوم وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی یک جاسوسه است که محکومیتش قطعی شده است… آقای ظریف… در جریان نفوذ دشمن تا تخت خوابت هم هستی؟ خانم چ. بنا به شهادت رسمی و کتبی و ثبت شده دوستانت یک جاسوسه است."

محمد مقیمی، وکیل آفرین چیت ساز، گفته به وکالت از موکلش از حسین الله‌کرم شکایت می‌کند. مقیمی حرف‌های الله‌کرم را "قابل‌ پیگرد" و "افترا و نشر اکاذیب" داسته که می‌تواند "جرایم ضد عفت عمومی" به شمار آید.

آفرین چیت ساز، ستون‌نویس روزنامه ایران در تاریخ ۱۱ آبان ماه سال گذشته، در منزلش بازداشت و به بند دو– الف سپاه پاسداران در زندان اوین منتقل شد، طبق حکمی که روز هفتم اردبیهشت ماه رسانه‌ای شد، چیت‌ساز به اتهام "اجتماع و تبانی علیه امنیت ملی و ارتباط با دول بیگانه" به ۱۰ سال حبس محکوم شد.

تندروان در ایران برای مواجهه با رقبای سیاسی خود به هر وسیله‌ای متوسل می‌شوند به ویژه اینکه چند ماه دیگر انتخابات ریاست جمهوری در این کشور در پیش است و انتظار می‌رود که کشمکش‌ میان جریان‌های سیاسی به اوج خود برسد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم