.
.
.

پایان گروگانگیری در یک اتوبوس در ملاثانی اهواز

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

لحظاتی پیش گروگانگیری در یک اتوبوس در ملا ثانی اهواز بدون تلفات پایان یافت.

به گزارش منابع محلی، شامگاه امروز جمعه شخصی سرنشینان یک اتوبوس را در مسیر ملا ثانی به شوشتر به گروگان گرفت و پس از زخمی کردن یکی از مسافران تهدید کرد اگر به خواسته‌هایش عمل نشود دیگران را هم زخمی کرده یا به قتل می‌رساند.

بر اساس این گزارش عوامل انتظامی و قضایی استان در محل حادثه حضور یافتند اما با وساطت برادر گروگانگیر وی اقدام به آزادی سرنشینان اتوبوس کرد كه در نتیجه این حادثه هیچ تلفاتی در پی نداشت.

یک منبع آگاه که در محل حادثه حضور داشت گفته: گروگانگیر تقاضای گفت‌وگو با مقامات قضایی را داشت و برای رسیدن به این خواسته راننده اتوبوس و فردی دیگر را در محل نگه داشته است.

اما پس از گذشت دو ساعت شماری از مسافران را آزاد و 4 نفر را نگه داشت بعد از لحظاتی برادرش با وی وارد مذاکره شد و مشکل کاملا حل شد.

به گزارش رسانه‌های محلی فرد مذکور جوانی به نام ی - م معرفی شده که به تازگی خدمت سربازی را به پایان رسانده و اصرار داشت تا قاضی در صحنه حاضر شود تا با او درباره پرونده‌اش گفت‌وگو کند.

پیشتر خبرگزاری فارس از حمله مسلحانه گروگانگیران به یک اتوبوس محلی در ملاثانی مرکز شهرستان باوی خبر داده بود و گروگانگیر را قاچاقچی مواد مخدر معرفی کرده بود.