.
.
.

دلایل درخواست طلاق جولی از پیت چیست و چقدر هزینه خواهد داشت؟

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

گمانه زنی‌های بسیاری درباره دلیل حقیقی درخواست آنجیلینا جولی بازیگر سرشناس هالیوود برای طلاق از همسر بازیگرش براد پیت مطرح شده است؛ آن‌هم در حالی که بیش از یک دهه از زندگی مشترک پس از ارتباط عاطفی و دو سال از ازدواجشان می‌گذرد.

برخی گزارش‌های رسانه‌ای می‌گوید که برات پیش درگیر رابطه‌ای عاطفی با ماریون کوتیارد بازیگر فرانسوی شده که با او در فیلم Allied هم‌بازی بود. برخی دیگر از گزارش‌ها می‌گوید که جولی، با روش پیت در تربیت فرزندان مخالف است. برخی هم می‌گویند فعالیت‌های جولی در زمینه بشاردوستانه و مساله پناهجویان سوری که بر رسیدگی به خانواده تاثیر گذاشته، دلیل این اقدام است.

اما سایت Inquisitr ماه مه گذشته، از اختلاف‌هایی میان دو ستاره جهانی سینما به دلیل روش زندگی خرجشان به وجود آمده است.

این زوج، میلیون‌ها دلار برای خرید خانه‌ها و ساختمان‌های بسیار گران قیمت، هزینه کرده‌اند. آن‌ها همچنین در لندن پایتخت بریتانیا، منزلی به قیمت ماهانه ۲۱ هزار پوند انگلیس، اجاره کرده‌اند. این علاوه می‌شود بر خرید محصولات تشریفاتی گران قیمت و رفت و آمدهای پر شمارشان به گوشه و کناره‌های جهان به همراه فرزندان برای گردش و تفریح. آن‌ها همچنین برای سفری به فضا به همراه فرزندانشان برنامه ریزی کرده‌اند که هزینه بلیط این سفر برای هرکدامشان ۲۰۰ هزار دلار آمریکا می‌شود.

هزینه این طلاق چقدر است

ثروت این زوج مشهور حدود ۴۰۰ میلیون دلار برآورد می‌شود. ثوروت پیت ۲۴۰ میلیون دلار است و جولی ۱۶۰ میلیون دلار. هیچکس درباره این‌که آیا این زوج پیش از ازدواج، اسنادی درباره تقسیم ثروت در صورت طلاق امضا کرده‌اند یا نه، چیزی نمی‌داند. این اقدام اختیاری است.

در صورت امضا شدن چنین اسنادی، هیچ رقمی درباره تصفیه حساب مالی میان این زوج پس از طلاق وجود ندارد به ویژه این‌که جولی در درخواست طلاق، درخواست نفقه نکرده و تنها خواستار حق حضانت ۶ فرزندشان شده است. سایت Business Insider نوشته است در صورت اثبات خیانت پیت، جولی حق حضانت را به دست خواهد آورد و بخشی از اموالشان به صندوق ذخیره‌ای برای فرزندانشان سپرده خواهد شد و آن‌ها تا پیش از ۱۸ سالگی حق استفاده از آن را نخواهند داشت؛ اطلاعاتی که هنوز صحت آن تایید نشده است.