فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • میرحسین موسوی خطاب به باهنر: دروغ ممنوع

  منبع: دبی-العربیه.نت، فارسی

  میرحسین موسوی از رهبران معترضان ایران که بیش از ۵ سال است در حبس خانگی به سر می‌برد، خطاب به محمد رضا باهنر فعال سیاسی اصولگرا گفت: «دروغ ممنوع».

  محمدرضا باهنر نماینده پیشین مجلس شورای ایران، پیش از این در مصاحبه‌ای مدعی شده بود به میرحسین موسوی در داخل حصر پیغام داده و پیشنهاد کرده است که اعلام کند در صورتی که آزاد شود تا سال‌ها فعالیت سیاسی انجام نخواهد داد. وی همچنین مدعی شده در دوران انتخابات نیز به میرحسین موسوی پیشنهاداتی داشته و پاسخ‌هایی نیز به او نسبت داده بود.

  به گزارش سایت کلمه، میرحسین موسوی که از طریق روزنامه و نیز در ملاقات سه‌شنبه ۱۶ اوت با فرزندان خود، از جزئیات این ادعاها مطلع شده بود، ضمن تکذیب دریافت هرگونه پیغام از سوی آقای باهنر گفته است: «یکی از مهمترین پوسترهای طراحی شده از انقلاب مشروطیت تاکنون پوستر دروغ ممنوع، بود که در سال ۸۸ (۲۰۰۹ میلادی) همه جا دست در دست مردم می‌چرخید. خوب است آقای باهنر هر موقع قصد سخنرانی یا مصاحبه دارد به پیام آن پوستر برآمده از مردم فکر کند».

  اکنون بیش از ۵ سال است که میرحسین موسوی و مهدی کروبی، دو نامزد معترض به نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۰۹ ایران، در حصر خانگی به سر می‌برد. برای برخی از چهره‌ها هم محدودیت‌هایی ایجاد شده از جمله محمد خاتمی رئیس جمهوری اسبق ایران که ممنوع التصویر و ممنوع الخبر است و نهادهای امنیتی ایران، جلوی حضور او را برخی از مراسم می‌گیرند.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران