یک مقام کنسولی ایرانی: پورن استار بریتانیایی با نام دیگری به ایران سفر کرده بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

یک مقام کنسولی ایرانی می‌گوید که «کندی چارمز» پورن ستاری که سفرش به ایران جنجال برانگیز شد، با نام و شهرت دیگری از طریق یکی از آژانس‌های مسافرتی، به عنوان آرایشگر، درخواست سفر به ایران را داده بود.

این مقام کنسولی ایران که نامش فاش نشده، به خبرگزاری ایسنا گفته است: «او شغل خود را آرایشگر معرفی کرده و تحت عنوان نام دیگری با کسب مجوزهای معمولی و معرفی قانونی، به ایران سفر کرده است».

سفر کندی چارمز که یک پورن ستار مشهور بریتانیایی است، به ایران خبر ساز شد. او هفته گذشته خبر سفر خود را به ایران به همراه یک عکس با روسری، در صفحه شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرد.

کندی چارمز ۲۷ ساله، در صفحه اینستاگرام خود نوشته است: «در روزهایی که برای گذراندن تعطیلات و عمل جراحی زیبایی بینی به ایران سفر کرده بودم، نتوانستم به دلیل نبود دسترسی مناسب به شبکه‌های اجتماعی به سوالات و تماس‌های دوستانم پاسخ دهم».

انتشار خبر سفر این پورن ستار بریتانیایی به ایران، باعث شد که در مدت کوتاهی، هزاران ایرانی، صفحه او را در انیستاگرام دنبال کنند. شبکه‌های اجتماعی ایرانی‌ها هم مملو شده از اظهارنظرهای کاربران به این سفر که برخی از این اظهار نظرهای، جنبه طنز دارند.

کندی چارمز نوشته است که مردم ایران، برخورد خوبی با او داشتند و کسی جز خانواده و دوستان نزدیکش، از این سفر خبر نداشتند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید