دعوای نیروی انتظامی و اداره بنادر استان هرمزگان بر سر قاچاق کالا

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

در پی اعلام خبر "انهدام بزرگترین بزرگترین باند قاچاق کالا" از سوی نیروی انتظامی استان هرمزگان، اداره بنادر این استان هرگونه دخالت خود در این عملیات قاچاق کال را تکذیب کرد.

خبرگزاری فارس، از رسانه های مخالف دولت و وابسته به نیروهای نظامی-امنیتی، روز دوشنبه 18 ژوئیه طی یک گزارش اختصاصی از دستگیری 11 نفر از کارکنان اداره بنادر و گمرک استان هرمزگان خبر داد.

این رسانه به نقل از رئیس نیروی انتظامی استان نوشت بزرگترین محموله قاچاق 6 سال اخیر در بندرعباس، شامل 18 کانتینر به ارزش 23 میلیارد تومان کشف و ضبط شده است.

این خبر روز سه شنبه 19 ژوئیه با واکنش تند اداره بنادر استان هرمزگان روبرو شد که طی بیانیه ای که در خبرگزاری ایسنا، نزدیک به دولت حسن روحانی منتشر شد، هرگونه دخالت پرسنل این اداره در قاچاق کالا را تکذیب کرد.

قاچاق کالا در ایران یک معضل بزرگ اقتصادی و اجتماعی است که تمامی ارگانهای دولتی و نظامی و امنیتی در آن مشارکت گسترده دارند.

اخیرا علی خامنه ای، رهبر ایران نیز به پدیده قاچاق در ارکان رژیم ایران اشاره کرده و آن را "بلایی بزرگ" خوانده بود، و از دستگاه های ذیربط خواسته بود تا با "قاچاق سازمان یافته" برخورد کنند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size