توزیع "شب نامه" علیه روحانی و هاشمی رفسنجانی در قم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

به گزارش خبرگزاری ایلنا، در شب عید فطر گروهی اقدام به توزیع شبه‌نامه علیه حسن روحانی رئیس جمهوری و هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام کردند.

این خبرگزاری نزدیک به اعتدال‌گریان، توزیع کنندگان شبه‌نامه را به جمعی نسبت داد که آنها را "نیروهای افراطی" نامید و افزود که "در حرم حضرت معصومه در استان قم اقدام به توزیع شب‌نامه‌هایی علیه حسن روحانی و آیت‌الله هاشمی" کرده‌اند.

شب نامه
شب نامه

در اینستاگرام هاشمی رفسنجانی با انتشار تصویر این شب‌نامه نوشته شده "بازهم دلواپسان، تندرو‌ها خودسر‌ها با پخش شب نامه علیه آیت الله هاشمی رفسنجانی و حسن روحانی در شب عید فطر در حرم حضرت معصومه نشان دادند هدف آنان نشان گرفتن افراد انقلابی و بدنبال آن انتخابات ریاست جمهوری است. اما ملت ایران همیشه از تندرو‌ها بیزارند و در مقاطع حساس نشان دادند افراطیون جایگاهی در این انقلاب ندارند."

در متن شبه‌نامه منتشر شده در قم به گفته‌هایی از رهبر ایران در مخالفت با مذاکره با آمریکا درج شده است.

در انتخابات اخیر دو مجلس شورا و نخبگان ایران لیست مشترک حسن روحانی و هاشمی رفسنجانی موفقیت‌های چشم‌گیری را کسب کرد.

از سوی دیگر هر قدر که پایان دوره ریاست جمهوری حسن روحانی و زمان آغاز انتخابات ریاست جمهوری در ایران نزدیک‌تر می‌شود، تلاش اصولگرایان تندرو برای جنگ تبلیغاتی علیه حسن روحانی و متحدان او نیز افزایش می‌یابد.

اصولگرایان، حسن روحانی و اکبر هاشمی رفسنجانی را متهم می‌کنند در صدد زمینه‌سازی برای ازسرگیری روابط میان تهران و واشینگتن هستند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید