فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • سایت‌های اصولگرا: احمدی نژاد می‌خواست سیاوش قمیشی را با خود از نیویورک به ایران بازگرداند

  منبع: دبی-العربیه.نت، فارسی

  برخی سایت‌ها و خبرگزاری‌های اصولگرا از جمله «عصر خبر» و «باشگاه خبرنگاران جوان»‌ وابسته به صدا و سیمای رسمی ایران نوشته‌اند که محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری پیشین ایران، شخصا به صدای سیاوش قمیشی علاقه داشته و در یکی از سفرهایش به نیویورک، قصد داشته او را با خود به ایران باز گرداند.

  سیاوش قمیشی ، آهنگساز و خواننده سرشناس ایرانی مقیم لس آنجلس است.او به عنوان پدر سبک موسیقی ترنس در ایران شناخته می‌شود.

  انتشار خبر قصد احمدی نژاد برای بازگرداندن سیاوش قمیشی به ایران، در روز درگذشت حبیب، خواننده سرشناس ایرانی منتشر شده که در سال‌های اخیر به ایران بازگشته بود.

  سیاوش قمیشی و حبیب هر دو از خوانندگان ایرانی هستند که پس از انقلاب ایران در سال ۱۹۷۹، این کشور را ترک کرده و در خارج از ایران به فعالیت هنری مشغول شده بودند.

  سایت‌های اصولگرا نوشته‌اند که زمینه بازگشت حبیب به ایران را نیز می‌توان تا حدودی تصمیم احمدی نژاد دانست چرا که شنیده‌ها حاکیست پس از آمدن حبیب به ایران یک دیداری با احمدی نژاد و یکی از نزدیکان خاصه احمدی نژاد داشته است اگرچه این دیدار هم نتوانست مشکل حبیب در ارائه آلبوم و برگزاری کنسرت در ایران را برطرف کند.

  شاخص‌ترین چهره که در ایران ماند و البته نتوانست نه آلبوم و کنسرتی در ایران ارائه کند، حبیب محبیان بود که جمعه ۱۰ ژوئن درگذشت.

  برخی بر این باورند که سمیر زند (محمدحسین خزعلی) فرزند آیت الله خزعلی که کلیپی با حبیب منتشر کرده، عامل بازگشت این خواننده به ایران بوده ولی بررسی‌ها نشان می‌دهد، اگرچه ممکن است تلاش فرزند آیت الله خزعلی تاثیر گذاشته باشد ولی گرفتن مجوز بازگشت وی به ایران قطعا کاری دشوار است که سمیر زند از پس آن بر نمی‌آید.

  این سایت‌ها می‌افزایند که احمدی نژاد مشخصا هوادار سیاوش قمیشی بود و حتی در یکی از سفرها با نیویورک قصد داشت او را در هواپیمای خود به ایران برگرداند.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران