.
.
.

مستقل‌های پارلمان ایران از ریاست لاریجانی بر این مجلس حمایت کردند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

فرهاد تجری عضو فراکسیون منتخبان مستقل مجلس شورای ایران با اشاره به حضور ۶۰ نفر از منتخبان مجلس دهم در جلسه این فراکسیون گفت که حاضران این جلسه بر ریاست علی لاریجانی در مجلس دهم اتفاق نظر داشتند.

علی لاریجانی رئیس کنونی مجلس شورا، در تازه‌ترین دور از انتخابات مجلس نیز رای آورده است. لاریجانی با وجود این‌که تا کنون همواره در فهرست اصولگرایان بود و از شخصیت‌های برجسته اصولگرا به شمار می‌آید، اما در این دور از انتخابات مجلس شورای ایران، به صورت مستقل نامزد شد.

به گزارش مهر، فرهاد تجری از جلسه منتخبان مستقل مجلس دهم خبر داد و گفت: «در این جلسه بنده، آقای کاتب، آقای رضیان و افرادی مثل آقای جلالی منتخب تهران و منادی منتخب تبریز و حدود ۶۰ نفر از منتخبان مستقل مجلس دهم حضور داشتیم».

این در حالی است که اصلاح طلبان بر نامزدی محمد رضا عارف برای ریاست مجلس شورای ایران توافق نظر دارند.

منتخب قصر شیرین و سرپل ذهاب در مجلس دهم تصریح کرد: «در این جلسه پیرامون مشی سیاسی مجلس دهم و ریاست مجلس آینده بحث و برسی صورت گرفت و تقریبا همه حاضران جلسه با ریاست آقای لاریجانی در مجلس دهم موافق بودند».

وی اظهار داشت: «منتخبان مستقل مجلس دهم معتقدند، مجلس دهم باید با مشی متعادل و منطقی و بدور از فضاسازی‌های سیاسی به مردم خدمت کنند».